BDSM seznamka Ústí nad Labem

Ať hledáte na BDSM seznamka Ústí nad Labem – inzerci jako domina (dominant), subinka (sub) nebo otrokyně (otrok) jste na správné stránce. Milujeme BDSM (partnerský sadomasochismus) – sadistické erotické představy, sexuální chování s dobrovolnou účastí po vzájemné dohodě (Tzn. jeden z partnerů je nadřazen tomu druhému).

Na stránce BDSM seznamka Ústí nad Labem najdete erotickou inzerci na rozličná netradiční sexuální a fetiš témata např.: bdsm, fisting, kozačky, femdom, profidominy, footjob, gloryhole, cfnm, kandaulismus, spanking, cuckold, ballbusting, kaviár, cmnf, cbt, shemale, lizání zadku, hotwife, elektrosex, svazování, nucená nahota, nucený sex, vosk, bondage, latex, výprasky, igelit, plynové masky, kůže, facesitting, fackování, mučení a mnohem více.

Zvol si typ inzerátu. Např. „Ona hledá jeho“ nebo „On hledá ji“ a zobrazí se ti bdsm inzerce Ústí nad Labem. Např. tvrdý sex nabízející priváty, eskorty, dominy, otrokyně atd. Netradiční sex je ti na dosah!

Hledáš BDSM sex inzerci z jiných okresů v Ústeckém kraji? – Chomutov, Děčín, Litoměřice, Louny, MostTeplice, Ústí nad Labem.

Filtr sex inzerce z tvého regionu:

Okres: Ústí nad Labem Věk: 30 Hledám: Muž
Zdravím, jsem velmi náročná, nezávislá a silná žena ve skutečném životě, a proto bych se chtěla nechat čas od času uvolnit.

Okres: Ústí nad Labem Věk: 38 Hledám: Muž

Svůdná, ale nekompromisní domina hledá novou, poslušnou hračku. Jestli máš rád tvrdé zacházení a potřebuješ vycvičit k dokonalé poslušnosti, ozvi se mi.

Okres: Ústí nad Labem Věk: 31 Hledám: Muž

čekám na kontakt

Okres: Ústí nad Labem Věk: 41 Hledám: Žena

Rád poznáš submisivní ženu, která by občas měla zájem opustit realitu a stát se malou kočičkou, která dostane svoje ouška, obojek, ocásek i pacičky?

Okres: Ústí nad Labem Věk: 31 Hledám: Muž

Hledam nekoho kdo ma cas a chut si doprat jeden druheho v neobycejnym podanim tak jam si predstavuje

Okres: Usti nad labem Věk: 37 Hledám: Žena

Jsem přesně ta před kterou Tě všichni varovali. Tvým jediným oblečením bude obojek, který nebudeš moci sundat. Pocítíš mrazení a vzrušení ze své bezmoci až do morku kostí. Nenuť mě dlouho čekat!

Okres: Ústí nad Labem Věk: 35 Hledám: Muž

SUBINKA, která přišla o svého pána a partnera v jednom. Ten pocit, že už nikdy nebudu moci říct, ano pane, mě ochromuje. Vzhledem, k tomu, že toto odvětví je okolím stále považováno za něco nepřípustného, tak zkouším touto cestu. Zbožňovala jsem ten pocit, kdy jsem mohla být čubkou, hračkou svého pána. V běžném životě jsem spíše pro stejná práva ale v sexu jsem a vždycky jsem byla čubkou stvořenou pro potěšení svého pána, kterého bych si mohla vážit a dělat co mu na očích vidím. To je zatím asi vše :-))

Okres: Ústí nad Labem Věk: 28 Hledám: Muž

Okres: Ústí nad Labem Věk: 41 Hledám: Muž
milenku na občasné schůzky

Okres: Ústí nad Labem Věk: 32 Hledám: Žena

hledám tu partnerku na sex

Okres: Ústí nad Labem Věk: 28 Hledám: Žena

Mám rád krásný ženy milují ženské tělo, hodný upřímný veselí ženy jsou super

Okres: Ústí nad Labem Věk: 41 Hledám: Žena