BDSM seznamka Ostrava

Ať hledáte na BDSM seznamka Ostrava – inzerci jako domina (dominant), subinka (sub) nebo otrokyně (otrok) jste na správné stránce. Milujeme BDSM (partnerský sadomasochismus) – sadistické erotické představy, sexuální chování s dobrovolnou účastí po vzájemné dohodě (Tzn. jeden z partnerů je nadřazen tomu druhému).

Na stránce BDSM seznamka Ostrava najdete erotickou inzerci na rozličná netradiční sexuální a fetiš témata např.: bdsm, fisting, kozačky, femdom, profidominy, footjob, gloryhole, cfnm, kandaulismus, spanking, cuckold, ballbusting, kaviár, cmnf, cbt, shemale, lizání zadku, hotwife, elektrosex, svazování, nucená nahota, nucený sex, vosk, bondage, latex, výprasky, igelit, plynové masky, kůže, facesitting, fackování, mučení a mnohem více.

Zvol si typ inzerátu. Např. „Ona hledá jeho“ nebo „On hledá ji“ a zobrazí se ti bdsm inzerce Ostrava. Např. tvrdý sex nabízející priváty, eskorty, dominy, otrokyně atd. Netradiční sex je ti na dosah!

Hledáš BDSM sex inzerci z jiných okresů v Moravskoslezském kraji? – Bruntál, Opava, Nový Jičín, Frýdek-Místek, Karviná, Ostrava.

Filtr sex inzerce z tvého regionu:

Vyhlašují konkurz na svého osobního otroka! Otrok by měl být submisivní, oddaný své paní, měl by zvládat lehké a střední výprasky, věk od 18 let bez věkové hranice.

Okres: Ostrava Věk: 39 Hledám: Muž

Okres: Ostrava Věk: 38 Hledám: Žena
Okres: Ostrava Věk: 42 Hledám: Muž
Dominatní slečna hledá oddané otroky na dlouhodobé lekce.

Okres: Ostrava Věk: 25 Hledám: Muž

Okres: Ostrava Věk: 39 Hledám: Muž

Hledám dominantní paní které nebude vadit feminizace

Okres: Ostrava Věk: 30 Hledám: Žena

Představa je silná čarodějka, ale realita je podstatně lepší…

Okres: Ostrava Věk: 32 Hledám: Muž

Preferuji soukromé seance založené na fantazii a originalitě. BDSM není jen o nadávkách a křiku ale o rafinovanosti madam.

Okres: Ostrava Věk: 31 Hledám: Muž

Štíhlý sp.post. hledá stihlou milenku

Okres: Ostrava Věk: 50 Hledám: Žena

Okres: Ostrava Věk: 29 Hledám: Muž
Ahoj jsem prisny a sprosty pan. Hledam oddanou subku na hrani….

Okres: Ostrava Věk: 44 Hledám: Žena

Hledám ženu, které bych mohl nahý sloužit. A která by mě u toho mučila a fotila.

Okres: Ostrava Věk: 51 Hledám: Žena