BDSM seznamka Hradec Králové

Ať hledáte na BDSM seznamka Hradec Králové – inzerci jako domina (dominant), subinka (sub) nebo otrokyně (otrok) jste na správné stránce. Milujeme BDSM (partnerský sadomasochismus) – sadistické erotické představy, sexuální chování s dobrovolnou účastí po vzájemné dohodě (Tzn. jeden z partnerů je nadřazen tomu druhému).

Na stránce BDSM seznamka Hradec Králové najdete erotickou inzerci na rozličná netradiční sexuální a fetiš témata např.: bdsm, fisting, kozačky, femdom, profidominy, footjob, gloryhole, cfnm, kandaulismus, spanking, cuckold, ballbusting, kaviár, cmnf, cbt, shemale, lizání zadku, hotwife, elektrosex, svazování, nucená nahota, nucený sex, vosk, bondage, latex, výprasky, igelit, plynové masky, kůže, facesitting, fackování, mučení a mnohem více.

Zvol si typ inzerátu. Např. „Ona hledá jeho“ nebo „On hledá ji“ a zobrazí se ti bdsm inzerce Hradec Králové. Např. tvrdý sex nabízející priváty, eskorty, dominy, otrokyně atd. Netradiční sex je ti na dosah!

Hledáš BDSM sex inzerci z jiných okresů v Královéhradeckém kraji? – Hradec Králové, Trutnov, Náchod, Rychnov nad Kněžnou a Jičín.

Filtr sex inzerce z tvého regionu:

Okres: Hradec Králové Věk: 18 Hledám: Žena
Okres: Hradec Králové Věk: 21 Hledám: Žena
Stíhlá nad 160cm

Okres: Hradec Králové Věk: 49 Hledám: Žena

Budeš mi klečet u nohou, uctívat MĚ jako svou Královnu, sloužit mi a uspokojovat mé potřeby. Zaujmi mě.

Okres: Hradec Králové Věk: 53 Hledám: Muž

Jako extrémní otrok bez omezení jsem absolutním potěšením pro můj dominantní protiklad.

Okres: Hradec Králové Věk: 33 Hledám: Muž

Subinka

Okres: Hradec Králové Věk: 42 Hledám: Žena

Subinka pro mě? ? ? ?

Okres: Hradec Králové Věk: 42 Hledám: Žena

Ahoj! Jsem 22ti lety kluk kterej mega miluje sex, zvirata (psy) mam rad kdyz ma holka vyholenou pipku 😀 a hlavne miuju kdyz holka ma orgasmus a u toho zacne vzdychat to me vzdycky rajcuje!

Okres: Hradec Králové Věk: 22 Hledám: Žena

Hledám ženu na BDSM hrátky se kterou bych rád utekl z reality do BDSM světa, světa latexu, roubíků, svazování, mučení, ponižování, posluhování, odměn a trestů. Mášli to stejně, přihlaš se.

Okres: Hradec Králové Věk: 42 Hledám: Žena

Dominantni hledá otroka nebo suba s touhou pečovat o svou PANÍ. Spolehlivého, flexibilního, solventního a voňavého, věk nad 40 let.

Okres: Hradec Králové Věk: 41 Hledám: Muž

Pod mým vedením se můžeš stát otrokem na vysoké úrovni.

Okres: Hradec Králové Věk: 24 Hledám: Muž

Okres: Hradec Králové Věk: 31 Hledám: Muž