BDSM seznamka Most

Ať hledáte na BDSM seznamka Most – inzerci jako domina (dominant), subinka (sub) nebo otrokyně (otrok) jste na správné stránce. Milujeme BDSM (partnerský sadomasochismus) – sadistické erotické představy, sexuální chování s dobrovolnou účastí po vzájemné dohodě (Tzn. jeden z partnerů je nadřazen tomu druhému).

Na stránce BDSM seznamka Most najdete erotickou inzerci na rozličná netradiční sexuální a fetiš témata např.: bdsm, fisting, kozačky, femdom, profidominy, footjob, gloryhole, cfnm, kandaulismus, spanking, cuckold, ballbusting, kaviár, cmnf, cbt, shemale, lizání zadku, hotwife, elektrosex, svazování, nucená nahota, nucený sex, vosk, bondage, latex, výprasky, igelit, plynové masky, kůže, facesitting, fackování, mučení a mnohem více.

Zvol si typ inzerátu. Např. „Ona hledá jeho“ nebo „On hledá ji“ a zobrazí se ti bdsm inzerce Most. Např. tvrdý sex nabízející priváty, eskorty, dominy, otrokyně atd. Netradiční sex je ti na dosah!

Hledáš BDSM sex inzerci z jiných okresů v Ústeckém kraji? – Chomutov, Děčín, Litoměřice, Louny, MostTeplice, Ústí nad Labem.

Filtr sex inzerce z tvého regionu:

Ahoj, propleskáš bičíkem moje kozičky ?

Okres: Most Věk: 32 Hledám: Muž

Hledám pana na splnění mé fantazie.

Okres: Most Věk: 39 Hledám: Muž

ornálka a ty máš chut experimentovat

Okres: Most Věk: 32 Hledám: Žena

Hledám pro sebe subinku .

Okres: Most Věk: 40 Hledám: Žena

Chci být tak závisla na člověku, že bych pro něj bez výjimky udělala cokoli. Nikdy neodmítnu tvé přání.

Okres: Most Věk: 41 Hledám: Muž

Hledám muže, který je poslušný, zdvořilý, oddaný jedné ženě. Ochotný nadřadit její přání a požadavky nad své. Muže, který je ochotný se zlepšovat, pracovat na sobě. Za své úspěchy dostane odměnu, za neúspěchy přijde trest.

Okres: Most Věk: 30 Hledám: Muž

Jsem sub cuckold a hledám hodně perv dominantní madam na pravidelny real – ponížení absolutní … piss , popelnik pro madam , krmeni mrdkou cizi … jen devka nic víc.

Okres: Most Věk: 40 Hledám: Žena

Představa je jen sen tak se probud a ozvi se velice dominantní paní, která si z tebe udělá poslušného psa, cubku. Budeš plnit jeji prani.

Město: Litvínov Věk: 44 Hledám: Muž

Okres: Most Věk: 24 Hledám: Žena
sem tu úplně nový a hledám ženu na sex a dlouhodobě

Okres: Most Věk: 27 Hledám: Žena

Ahoj. Jsem po rozchodu a nechci se teď vázat, jen se bavit. Jsem sub a pasivní. Mám 3 dírky a ty ti nabízím k hraní. Od tebe očekávám zážitky a fantazii. Naprosto mě nezáleží na vzhledu, nebo věku, jde mi jen o fantazii a reál. Napiš mi a domluvíme se.

Okres: Most Věk: 28 Hledám: Muž

Okres: MOST Věk: 34 Hledám: Žena