domina

Na této stránce naší bdsm seznamky je vyfiltrovaná všechna perverzní sex inzerce podle hledaného tagu domina.

Pokud jste na hledaný výraz domina nenalezli, to co hledáte. Zkuste výraz domina lépe upřesnit. Například přídáním konkrétního města nebo sexuální praktiky.

Otroka, poskoka, řidiče, platiče, uklízeče, čokla. Budeš existovat a dýchat jen pro mě.

Okres: Písek Věk: 40 Hledám: Muž

Ahoj, hledám dominantní paní, jsem z Jihočeského kraje 🙂

Město: Vimperk Věk: 19 Hledám: Žena

Hej ty ubohá sračko, hledám právě tebe. Chci si tě vychovat a donutit tě k plnění mých úchylných úkolů. Myslíš si, že na to máš?

Okres: Brno Věk: 58 Hledám: Muž

Hledám dominantní madam, inteligentní, vnímající empatickou psycholožku, která uvolní a umocní mé skryté touhy během občasných dlouhých rafinovaných seancí… Rád bych také pro nějakou dominantní ženu psal BDSM příběh, třeba na pokračování, něco jako „50 odstínů v opačném gardu…“

Okres: Blansko Věk: 52 Hledám: Žena

Jsem SWITCH.Jako sub bych rád občasné schůzky s dom Paní. Mohu sloužit Paní,kamarádkám i páru. Stejně tak mohu sloužit i s jinými otroky a otrokyněmi. Nabízím a prosím o naprostou diskrétnost. V případě zájmu pošlu své foto. Jako dom mám rád opravdu poslušné a podřízené subky,které poslouchají na slovo.

Okres: Písek Věk: 51 Hledám: Žena

Pojďme k sobě najít cestu, porozumět si a důvěřovat. Cílem je společná spokojenost a radost z nevšedních věcí, jako je uvěznění mužské chlouby do pásu cudnosti, obojek a tajemství dne a noci. Dostanu tě na kolena a budu tě mít plně ve své moci?

Kraj: Praha Věk: 34 Hledám: Muž

Velmi mě vzrušuje má nadvláda a znehybnění otroka společně s drážděním smyslů a oddalováním orgasmu.

Okres: Vyškov Věk: 37 Hledám: Muž

Hledam dominu na pravidelne lekce,jezdeni a Taky jsem switch pro ženu která ráda mění role nebo má rád svazaniOkres: Břeclav Věk: 32 Hledám: Žena

Víš, na co těším že všeho nejvíc? Až budeš totálně znehybněný a budeš mi plně oddán a já si s tebou budu dělat vše, co budu jen chtít… Dělám jen to,co nečekáš, takže nebudeš vědět a ani čekat, co právě teď přijde nebo jaký nástroj právě vezmu do ruky, uslyšíš jenom hudbu a uvidíš jen mihotavé záblesky svíčky… Tvoje tělo i duše bude jen a pouze v mých rukách…byl to jen sen nebo realita…

Kraj: Praha Věk: 49 Hledám: Muž

Jsem dominantní kočka, která umí střídat jemnost a drsnost – pohlazení a rány.

Okres: Cheb Věk: 33 Hledám: Muž

Jsem domina speciálního druhu a znovu potřebuji otroka.

Okres: Sokolov Věk: 54 Hledám: Muž

Říká ti něco finanční otroctví neboli moneysolved, líbí se ti být poslušným otrokem, který vkládá vše včetně sebe a svých financí do rukou své Dominy, dostávat tresty a odměny za své činy nebo jen z rozmanitosti své Dominy? Jsi-li poslušný?

Kraj: Praha Věk: 29 Hledám: Muž