BDSM seznamka České Budějovice

Ať hledáte na BDSM seznamka České Budějovice – inzerci jako domina (dominant), subinka (sub) nebo otrokyně (otrok) jste na správné stránce. Milujeme BDSM (partnerský sadomasochismus) – sadistické erotické představy, sexuální chování s dobrovolnou účastí po vzájemné dohodě (Tzn. jeden z partnerů je nadřazen tomu druhému).

Na stránce BDSM seznamka České Budějovice najdete erotickou inzerci na rozličná netradiční sexuální a fetiš témata např.: bdsm, fisting, kozačky, femdom, profidominy, footjob, gloryhole, cfnm, kandaulismus, spanking, cuckold, ballbusting, kaviár, cmnf, cbt, shemale, lizání zadku, hotwife, elektrosex, svazování, nucená nahota, nucený sex, vosk, bondage, latex, výprasky, igelit, plynové masky, kůže, facesitting, fackování, mučení a mnohem více.

Zvol si typ inzerátu. Např. „Ona hledá jeho“ nebo „On hledá ji“ a zobrazí se ti bdsm inzerce České Budějovice. Např. tvrdý sex nabízející priváty, eskorty, dominy, otrokyně atd. Netradiční sex je ti na dosah!

Hledáš BDSM sex inzerci z jiných okresů v Jihočeském kraji? – České BudějoviceJindřichův Hradec, Český Krumlov, Prachatice, Strakonice, PísekTábor.

Filtr sex inzerce z tvého regionu:

Jsem submisivní čubka, dělej si se mnou co tě jen napadne.
Okres: České Budějovice Věk: 44 Hledám: Muž

Hubena a pěkná kundička pro mě?

Okres: České budějovice Věk: 18 Hledám: Žena

Město: Týn nad Vltavou Věk: 31 Hledám: Žena

Jsem mladý a chci zkusit nové věci.

Město: Hluboká nad Vltavou Věk: 20 Hledám: Žena

Sexy kočička pro mě?

Město: Týn nad Vltavou Věk: 31 Hledám: Žena

Hledám submisivni prase. Finančního otroka. Který mi bude šťastně platit za mě služby. To jest: Kazdy týden ti přijde balíček (Piss, sliny, sperma, pošlapané jídlo, použité pradlo/komdomy/toaletak) + dopis co chci aby si s danou věci udělal… Můžeš mi i natočí videoRáda prodlužují ejakulaci. Posílám svá sexy videa a fotky… A zakazuji ti sahat na sebe při koukání… Masturbovat X hodin a neudělat se.Chci tě ovládat. Rozkazovat ti. Dávat ti příděly.

Nic není zdarma zlato 😉

Okres: Budějovice Věk: 21 Hledám: Muž

Mám plno luxusního prádélka, bohužel se v něm nemám komu předvést.

Okres: České Budějovice Věk: 27 Hledám: Muž

Hledám zmrda na ponižování, šikana, svazování, mučení, svazování, nucené cvičení, pití chcanek, lízání, hrátky s dírou, dildo.

Okres: České Budějovice Věk: 30 Hledám: Muž

Jsem switch libujici si v něžnosti i perverznosti,rád poznávám nové a posouvam své hranice ,nic mi není cizí ,vše záleží na domluvě,vzpomínky je to jediné co mám nikdo nikdy nevezme,tak si pojdme ten život pořádně užít.Zijeme jen jednou.

Okres: Česke Budejovice Věk: 37 Hledám: Žena

Dominantní, imaginativní žena hledá nadrženého muže. Trochu tvrdší sex se zkušenou dámou a hraní rolí?

Okres: České Budějovice Věk: 42 Hledám: Muž

Neboj, nebudu na tebe křičet ani nesmyslně poroučet.

Okres: České Budějovice Věk: 35 Hledám: Muž

Okres: České Budějovice Věk: 22 Hledám: Žena