BDSM seznamka Jihočeský kraj

Ať hledáte na BDSM seznamka Jihočeský kraj – inzerci jako domina (dominant), subinka (sub) nebo otrokyně (otrok) jste na správné stránce. Milujeme BDSM (partnerský sadomasochismus) – sadistické erotické představy, sexuální chování s dobrovolnou účastí po vzájemné dohodě (Tzn. jeden z partnerů je nadřazen tomu druhému).

Na stránce BDSM seznamka Jihočeský kraj najdete erotickou inzerci na rozličná netradiční sexuální a fetiš témata např.: bdsm, fisting, kozačky, femdom, profidominy, footjob, gloryhole, cfnm, kandaulismus, spanking, cuckold, ballbusting, kaviár, cmnf, cbt, shemale, lizání zadku, hotwife, elektrosex, svazování, nucená nahota, nucený sex, vosk, bondage, latex, výprasky, igelit, plynové masky, kůže, facesitting, fackování, mučení a mnohem více.

Zvol si typ inzerátu. Např. „Ona hledá jeho“ nebo „On hledá ji“ a zobrazí se ti bdsm inzerce Jihočeský kraj. Např. tvrdý sex nabízející priváty, eskorty, dominy, otrokyně atd. Netradiční sex je ti na dosah!

Hledáš BDSM sex inzerci z jiných okresů v Jihočeském kraji? – České BudějoviceJindřichův Hradec, Český Krumlov, Prachatice, Strakonice, PísekTábor.

Filtr sex inzerce z tvého regionu:

Žena submisivně založená, hledá muže k občasným schůzkám, hrátkám, nebo partnerskému vztahu. Né otroctví. Ráda poznávám svou hranici komfortní zóny.

Město: Soběslav Věk: 27 Hledám: Muž

Okres: Jindřichův Hradec Věk: 34 Hledám: Muž

Chci zkusit vše nevšední a pořádně si to vychutnat.

Okres: Prachatice Věk: 30 Hledám: Muž

Okres: Strakonice Věk: 44 Hledám: Muž

Nezávazný bdsm sex

Okres: Tábor Věk: 36 Hledám: Žena

Miluješ tanec důtek na svém těle a svištění biče ti zní jako rajská hudba? Já si ve výpraskách vyloženě libuji. Tvá bolest = má slast.

Okres: Tábor Věk: 25 Hledám: Muž

Lehké SM- z mé strany jemná dominance., Mám ráda muže každého věku.

Okres: České Budějovice Věk: 55 Hledám: Muž

Okres: Jindřichův Hradec Věk: 41 Hledám: Muž

Ještě nevím

Okres: Strakonice Věk: 62 Hledám: Žena

Najdu zde ženu či dívku, jakéhokoliv věku a postavy, která by si mě chtěla zotročovat??? Mám rád ponížení, pocit bezmoci, mírnou bolest, fetish, hrubé zacházení, nadávky a vulgární oslovování. Moc rád sloužím a poslouchám. Kromě krve, jehel a nějakých následků v určité míře rad zkusím cokoliv.

Okres: Tábor Věk: 32 Hledám: Žena

Hledám ženu se zálibou v bdsm praktikách ať už submisivní či dominantní baví mě obě role

Okres: Jindřichův Hradec Věk: 38 Hledám: Žena

Okres: Český Krumlov Věk: 52 Hledám: Žena