pouta na sex

Na této stránce naší bdsm seznamky je vyfiltrovaná všechna perverzní sex inzerce podle hledaného tagu pouta na sex.

Pokud jste na hledaný výraz pouta na sex nenalezli, to co hledáte. Zkuste výraz pouta na sex lépe upřesnit. Například přídáním konkrétního města nebo sexuální praktiky.

Město: Nejdek Věk: 43 Hledám: Muž
Okres: Písek Věk: 41 Hledám: Muž
Okres: Pardubice Věk: 34 Hledám: Muž

Preferuji něco dlouhodobějšího rázu, pokud si budeme vyhovovat nebráním se ani vztahu,rád bych si jednou našla někoho podobně orientovaného pro trvalý vztah, ale klidně se může jednat i jen o pravidelné nezávazné schůzky.

Kraj: Praha Věk: 35 Hledám: Muž

Město: Hlinsko Věk: 33 Hledám: Muž
Nebudu se bránit ničemu co mi Pan nabidne, ale pokud se mi to později nebude líbit, bude to ochotný vyřadit. Chci se mazlit, ale zároveň chci být přehnuta přes koleno, mít závazane oči a prosit o víc. Budu ochotně čekat Pana, na vše co si pro svoji holčičku připraviš.Kraj: Praha Věk: 32 Hledám: Muž

Jsem nadržený mladý muž toužící prožít vzrušení na úrovni BDSM jako submisivní partner pro Dominantní ženu, mám pár živých zkušeností s praktikami sexistického mučení, vzrušuje mě sexistická nadřazenost ženy a toužím být sexuálně týrán a ponižován od své dominy při tom jak ji uspokojuji pusou. Miluji tvrdy sex a muj ukol je sexualně sloužit své paní plně ji uspokojit, podřídit se všem trestům a splnit každý její příkaz. Pouta, provazy, biče, roubík, připínací dildo, podvazování, škrcení, latex, dominantní kamarádka do 3ky, facesitting, pissing, fisting,feet fetish, licking, a spoustu dalších vzrušujících praktik, které mě při uspokojování mé paní doprovází. Hraní rolí, subinka do 3ky, provokace, vzrušení, bolest střídaná rozkoší, napětí, moc.

Kraj: Praha Věk: 27 Hledám: Žena

Chtěl bys být taky lehce spoutaný a nechat si potrápit své tělo ? Tak mi napiš co tě láká !

Okres: Jindřichův Hradec Věk: 36 Hledám: Muž

Víš, na co těším ze všeho nejvíc? Až budeš totálně znehybněný a budeš mi plně oddaný a já si s tebou budu dělat vše, co budu jen chtít.

Město: Vimperk Věk: 33 Hledám: Muž