BDSM seznamka Jihlava

Ať hledáte na BDSM seznamka Jihlava – inzerci jako domina (dominant), subinka (sub) nebo otrokyně (otrok) jste na správné stránce. Milujeme BDSM (partnerský sadomasochismus) – sadistické erotické představy, sexuální chování s dobrovolnou účastí po vzájemné dohodě (Tzn. jeden z partnerů je nadřazen tomu druhému).

Na stránce BDSM seznamka Jihlava najdete erotickou inzerci na rozličná netradiční sexuální a fetiš témata např.: bdsm, fisting, kozačky, femdom, profidominy, footjob, gloryhole, cfnm, kandaulismus, spanking, cuckold, ballbusting, kaviár, cmnf, cbt, shemale, lizání zadku, hotwife, elektrosex, svazování, nucená nahota, nucený sex, vosk, bondage, latex, výprasky, igelit, plynové masky, kůže, facesitting, fackování, mučení a mnohem více.

Zvol si typ inzerátu. Např. „Ona hledá jeho“ nebo „On hledá ji“ a zobrazí se ti bdsm inzerce Jihlava. Např. tvrdý sex nabízející priváty, eskorty, dominy, otrokyně atd. Netradiční sex je ti na dosah!

Hledáš BDSM sex inzerci z jiných okresů v kraji Vysočina? – Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou.

Filtr sex inzerce z tvého regionu:

Nadržená dominantní žena nabízí lekce otrokům Při těchto lekcích budete přesně vykonávat mé příkazy a budete mě plně oddáni. Jestli si myslíš, že zvládneš mé praktiky, tak napiš.

Věk: 56 Hledám: Muž

Chci být ponižován , mučen , cítit bolest , poznat perversní hrádky od mé PANÍ , které budu s pokorou sloužit . Havlíčkův Brod .

Okres: Jihlava Věk: 55 Hledám: Žena

Poslušná, oddaná a submisivní žena, to je přesně to co hledám. trvalý dlouhodobý D/s vztah.

Město: Batelov Věk: 57 Hledám: Žena

Má tady někdo z vás doma nějaký nábytek na pořádné odvázání z jiného světa?

Okres: Jihlava Věk: 39 Hledám: Muž

Velmi mě baví ničit chlapy.

Okres: Jihlava Věk: 31 Hledám: Muž

Hledám ženu k nam do mučírny…abych to tu upřesnil..hledám dominantni ženu sám sem switch,píše mi spousta subinek…pokud by stála o lekci v mučírně můžeme se domluvit

Okres: Jihlava Věk: 38 Hledám: Žena

Okres: Jihlava Věk: 23 Hledám: Žena
Moje dírky jsou připravené na pořádný ošukání! Chci mít tvého čuráka pěkně hluboko a řvát blahem. Nejsem žádné poupátko, ale žhavá kundička, co potřebuje pořádně opíchat a co ráda mrdku v tlamičce

Okres: Jihlava Věk: 36 Hledám: Muž

Bezpodmínečně jsem se odevzdalá svému pánovi. Takže jeho tabu jsou mé. Pokud se rozhodne, že už víc nemám, pak podle toho žiji.

Okres: Jihlava Věk: 28 Hledám: Muž

Okres: Jihlava Věk: 28 Hledám: Žena
Jsem otrok svolný ke všemu a hledám svou bohyni.Mozno i pár.

Okres: Jihlava Věk: 42 Hledám: Žena

Latex, bdsm

Okres: Jihlava Věk: 53 Hledám: Žena