finanční otrok

Na této stránce naší bdsm seznamky je vyfiltrovaná všechna perverzní sex inzerce podle hledaného tagu finanční otrok.

Pokud jste na hledaný výraz finanční otrok nenalezli, to co hledáte. Zkuste výraz finanční otrok lépe upřesnit. Například přídáním konkrétního města nebo sexuální praktiky.

Hledám fajn subíčka, co svou Madam kreditem uhýčká, hledám fajn suba, co bude můj platební sluha.

Okres: Liberec Věk: 33 Hledám: Muž

Hledám zajištěného otroka který nemůže najít vztah, je sám a který bude mým novým sluhou a pejskem. Jelikož jsem od přírody dominantní žena tak nemohu mít normální vztah.Okres: Brno Věk: 44 Hledám: Muž

Hledám submisivni prase. Finančního otroka. Který mi bude šťastně platit za mě služby. To jest: Kazdy týden ti přijde balíček (Piss, sliny, sperma, pošlapané jídlo, použité pradlo/komdomy/toaletak) + dopis co chci aby si s danou věci udělal… Můžeš mi i natočí videoRáda prodlužují ejakulaci. Posílám svá sexy videa a fotky… A zakazuji ti sahat na sebe při koukání… Masturbovat X hodin a neudělat se.Chci tě ovládat. Rozkazovat ti. Dávat ti příděly.

Nic není zdarma zlato 😉

Okres: Budějovice Věk: 21 Hledám: Muž

Říká ti něco finanční otroctví neboli moneysolved, líbí se ti být poslušným otrokem, který vkládá vše včetně sebe a svých financí do rukou své Dominy, dostávat tresty a odměny za své činy nebo jen z rozmanitosti své Dominy? Jsi-li poslušný?

Kraj: Praha Věk: 29 Hledám: Muž

Jsem dominantní se sadistickými sklony a hledám pokladničku
Kraj: Praha Věk: 43 Hledám: Muž

Líbilo by se ti převést své submisivní sklony do reality? Žít pod mojí nadvládou? Žít jako ponížený otrok na mém sídle?

Okres: Tábor Věk: 49 Hledám: Muž