BDSM seznamka Hlavní město Praha

Ať hledáte na BDSM seznamka Hlavní město Praha – inzerci jako domina (dominant), subinka (sub) nebo otrokyně (otrok) jste na správné stránce. Milujeme BDSM (partnerský sadomasochismus) – sadistické erotické představy, sexuální chování s dobrovolnou účastí po vzájemné dohodě (Tzn. jeden z partnerů je nadřazen tomu druhému).

Na stránce BDSM seznamka Hlavní město Praha najdete erotickou inzerci na rozličná netradiční sexuální a fetiš témata např.: bdsm, fisting, kozačky, femdom, profidominy, footjob, gloryhole, cfnm, kandaulismus, spanking, cuckold, ballbusting, kaviár, cmnf, cbt, shemale, lizání zadku, hotwife, elektrosex, svazování, nucená nahota, nucený sex, vosk, bondage, latex, výprasky, igelit, plynové masky, kůže, facesitting, fackování, mučení a mnohem více.

Zvol si typ inzerátu. Např. „Ona hledá jeho“ nebo „On hledá ji“ a zobrazí se ti bdsm inzerce Hlavní město Praha. Např. tvrdý sex nabízející priváty, eskorty, dominy, otrokyně atd. Netradiční sex je ti na dosah!

Filtr sex inzerce z tvého regionu:

Hledám zde paní, které bych mohl plnit její přání a být její otrok ve všech směrech.

Kraj: BenešovVěk: 22Hledám: Žena

Jsem dominantní, mírně sadistická žena, která chce svého kmenového otroka.

Kraj: PrahaVěk: 41Hledám: Muž

Hledám dívku, ženu na horké chvilky

Kraj: PRAHAVěk: 45Hledám: Žena

Inteligentní switchí, na úrovni, gentleman. Obě rolesi náramně užívám. Pro mě je to hra, kterou beru zodpovědně, ale po ní jsme si rovni a žen si vážím. Zjistil jsem, že je to t komplikované s psaním zpráv. Pokud jsem velký spisovatel, tak mi zpráva zmizí těsně před jejím odesláním. Když napíši 1-2 zprávy rychle, tak zase nemohu pokračovat bez odpovědi druhé strany. Vezměte tedy v potaz, že bych rád napsal, ale bez jediné odpovědi mě to dál nepustí. To je úděl nováčků. ? Další věc je, že nám stále někdo kliká, ale nenapíše. BDSM má svá pravidla, etiketu, tabu, atd. Kdo to nerespektuje, tak je amatér. Každý, kdo má doma prádelní šňůru, tak si myslí, že si může hrát na bondage, ale takhle to skutečně nefunguje. Je to i odpovědnost za druhého.

Kraj: PrahaVěk: 45Hledám: Žena

Mám v péči mladou a sexy slutku(22), pro kterou hledám několik aktivů na zničení. Téměř nemá stopku, možné zbičování, mrdání jen s gumou, vše dle domluvy. Akce proběhne v Praze-Černý Most, termín dle domluvy. Čubka velmi požaduje diskrétnost! Tzn. fotku neposílám, ukážu až na osobní schůzce.

Kraj: Praha Věk: 34 Hledám: Muž

Hledám muže co rád dlouze a tvrdě píchá.

Kraj: PrahaVěk: 42Hledám: Muž

Pohledný otrok hledá Paní.

Kraj: PrahaVěk: 34Hledám: Žena

Chci dom.pani.clinic vezeni imuceni analu. Umim byt hodne dominantni.zkouset nove hranice

Kraj: prahaVěk: 42Hledám: Žena

Diskrétní schůzky, nehledám trvalý vztah, ale občasnou úlevu od všedního stresu. Intenzita výprasku je vždy na domluvě, můžeš si zvolit řemen, důtky, bičík, rákosku nebo jen naplácání rukou, respektuji veškerá přání a touhy.

Kraj: PrahaVěk: 46Hledám: Muž