BDSM seznamka Brno

Ať hledáte na BDSM seznamka Brno – inzerci jako domina (dominant), subinka (sub) nebo otrokyně (otrok) jste na správné stránce. Milujeme BDSM (partnerský sadomasochismus) – sadistické erotické představy, sexuální chování s dobrovolnou účastí po vzájemné dohodě (Tzn. jeden z partnerů je nadřazen tomu druhému).

Na stránce BDSM seznamka Brno najdete erotickou inzerci na rozličná netradiční sexuální a fetiš témata např.: bdsm, fisting, kozačky, femdom, profidominy, footjob, gloryhole, cfnm, kandaulismus, spanking, cuckold, ballbusting, kaviár, cmnf, cbt, shemale, lizání zadku, hotwife, elektrosex, svazování, nucená nahota, nucený sex, vosk, bondage, latex, výprasky, igelit, plynové masky, kůže, facesitting, fackování, mučení a mnohem více.

Zvol si typ inzerátu. Např. „Ona hledá jeho“ nebo „On hledá ji“ a zobrazí se ti bdsm inzerce Brno. Např. tvrdý sex nabízející priváty, eskorty, dominy, otrokyně atd. Netradiční sex je ti na dosah!

Hledáš BDSM sex inzerci z jiných okresů v Jihomoravském kraji? – Blansko, Brno, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo.

Filtr sex inzerce z tvého regionu:

Jsem ve vztahu mírně submisivní. Zkrátka líbí se mi, když má žena nade mnou převahu. Třeba když ležím na zádech a ona si na mě obkročmo sedne, ruce mi drží na zemi, nebo mi je přiklekne k zemi a potom si se mnou může dělat cokoli. Cítím ji na sobě celou vahou, vidím, jak se nade mnou tyčí a udělal bych pro ni rád všechno. Nebo si kleknu na všechny čtyři, ona si mi sedne na záda nebo za krk jako na koně a já ji vozím, dokud mám sílu a nepadnu.

Okres: Brno Věk: 45 Hledám: Žena

Okres: Brno Věk: 33 Hledám: Muž

Chci si tě svázat do nehybnosti a dráždit tě po celém těle ledem.

Okres: Brno Věk: 34 Hledám: Muž

Miluji BDSM, latex, tvrdý sex. Holka by měla být podobná.

Okres: Brno Věk: 22 Hledám: Žena

Jsem submisivní nula a hledám dominantní ženu s komtesou

Okres: Brno Věk: 52 Hledám: Žena

Okres: Brno Věk: 23 Hledám: Žena
Provedu tě perverz. Světem BDSM a budu krok za krokem.

Město: Tišnov Věk: 44 Hledám: Muž

Jsem sub/dom 50/50 z dost zkušeností. Mám rád skoro všechno co se točí kolem bdsm. Nehledám nic stálého ani sex. Hledám pokec, vzájemné fantazie a potom třeba nějaké splnění fantazií bez pohlavního styku. Pouze odreagování a uvolnění každodenního stresu. Oblíbené praktiky Dom- Spanking, whipping, klinic, bondage, hračky, ponížení, mučení, klistýr, elektro apod. Oblíbené praktiky jako Sub- ponížení, bondage, hračky, mučení, cbt (elektro, sounding,) apod. Jinak miluju přírodu, zvířata, adrenalín, survival, atd.

Okres: Brno Věk: 36 Hledám: Žena

Okres: Brno Věk: 33 Hledám: Žena
Musíš být moc pěkné poupě??

Okres: Brno Věk: 74 Hledám: Žena

Zajimava zena z brna se kterou bude zivot zabavnejsi 🙂

Okres: Brno Věk: 49 Hledám: Žena

Hledám submisivní dívku do 35 let, s dostatkem času a odhodláním mít svého pána…

Okres: Brno Věk: 34 Hledám: Žena