trest

Na této stránce naší bdsm seznamky je vyfiltrovaná všechna perverzní sex inzerce podle hledaného tagu trest.

Pokud jste na hledaný výraz trest nenalezli, to co hledáte. Zkuste výraz trest lépe upřesnit. Například přídáním konkrétního města nebo sexuální praktiky.

Myslíš že by tvoje koule potřebovaly nakopat? Já myslím, že by si zasloužily nakládačku.
Okres: Strakonice Věk: 30 Hledám: Muž
Budeš mě vést a postupně přetvářet ve svého oddaného otroka.

Okres: České Budějovice Věk: 58 Hledám: Muž

Jsem subík a hledám svou Paní, která by se ujala mé výchovy. Líbí se mi uzamykání do pásu cudnosti, cuckolding, bití, služba Madam.

Hledám reál a né nekonečnou výměnu zpráv. Děkuji za pochopení

Okres: Strakonice Věk: 32 Hledám: Žena

Miluješ tanec důtek na svém těle a svištění biče ti zní jako rajská hudba? Já si ve výpraskách vyloženě libuji. Tvá bolest = má slast.

Okres: Tábor Věk: 25 Hledám: Muž

Dobrý den, jsem žena na občasné tajné setkání. Ráda bych někomu sloužila, nechala si nasadit obojek a dostala na zadek.
Město: Dačice Věk: 33 Hledám: Muž

Mám v oblibě trestat muže svým bičíkem. Nic jiného si nezaslouží.

Město: Varnsdorf Věk: 25 Hledám: Muž

Jsem Dominant-asexual, Chci Otrokyni = Submisivní = Poslušnou. Nechci Nadřízený Nechci Šoustat Ani Kouřit Potřebuji Otrokyni a podle tvé Poslušnosti může Pak být i sex!!!!Chci Vážný Dlouhodobý Vztah sepíšeme Smlouvu a Slib takže budou nastavena pravidla a to znamená že porušení se trestá a přesné provedení je odměna! Hledám otrokyni – submisivní – poslušnou, chci aby splňovala mé požadavky a dělala i mysleli jak chci já.chci aby měla na prvém místě mé blaho a moji spokojenost!! pak je prostor abych si s ženou hrál tak jak to vyhovuje mě a především mě.!!!!!!! jsem asexualní hledám podřízenost, naprostou oddanost nic víc a to dlouhodobě přestěhování nutné, manželství možné, napiš na sebe kontakt .

Okres: Tachov Věk: 65 Hledám: Žena

Zlobiví kluci potřebují potrestat.

Město: Vimperk Věk: 38 Hledám: Muž

Hledám dominantního muže, sadistu. Donaha, obojek, poslušnost a i velmi kruté tresty na zadek a pokud chcete budu i Váše poslušná sex pomůcka. Vaše postava a věk nerozhoduje.

Město: Kaplice Věk: 45 Hledám: Muž

Říká ti něco finanční otroctví neboli moneysolved, líbí se ti být poslušným otrokem, který vkládá vše včetně sebe a svých financí do rukou své Dominy, dostávat tresty a odměny za své činy nebo jen z rozmanitosti své Dominy? Jsi-li poslušný?

Kraj: Praha Věk: 29 Hledám: Muž

Na přísnou výchovu a správné vedení není nikdy pozdě.

Okres: České Budějovice Věk: 39 Hledám: Muž

Hledám energickou partnerku, kterou budu respektovat a obdivovat. Partnerku která vyzařuje pozitivní emoce a radost ze života, nastavuje zdravě ambiciózní očekávání a úkoly, je přísná a spravedlivá (přiměřeně odmění/pochválí i potrestá), ale umí být i velkorysá a odpouštět. Partnerku, která dokáže využít své psychologické převahy a dominance k dosažení vzájemné symbiózy. Která mi poskytne co potřebuji a abych ji mohl činit šťastnou. Partnerku, která dokáže správně pracovat se svojí sexuální převahou a dominancí, jakož i krátkodobě přenechat aktivní a dominantní roli, abych mohl zajistit maximální vzájemné uspokojení. Partnerku, která ze mě dostane to nejlepší! PS Předpokládám, že bude potřeba nastavit vhodné výchovné metody.

Kraj: Praha Věk: 44 Hledám: Žena