BDSM seznamka Pardubice

Ať hledáte na BDSM seznamka Pardubice – inzerci jako domina (dominant), subinka (sub) nebo otrokyně (otrok) jste na správné stránce. Milujeme BDSM (partnerský sadomasochismus) – sadistické erotické představy, sexuální chování s dobrovolnou účastí po vzájemné dohodě (Tzn. jeden z partnerů je nadřazen tomu druhému).

Na stránce BDSM seznamka Pardubice najdete erotickou inzerci na rozličná netradiční sexuální a fetiš témata např.: bdsm, fisting, kozačky, femdom, profidominy, footjob, gloryhole, cfnm, kandaulismus, spanking, cuckold, ballbusting, kaviár, cmnf, cbt, shemale, lizání zadku, hotwife, elektrosex, svazování, nucená nahota, nucený sex, vosk, bondage, latex, výprasky, igelit, plynové masky, kůže, facesitting, fackování, mučení a mnohem více.

Zvol si typ inzerátu. Např. „Ona hledá jeho“ nebo „On hledá ji“ a zobrazí se ti bdsm inzerce Pardubice. Např. tvrdý sex nabízející priváty, eskorty, dominy, otrokyně atd. Netradiční sex je ti na dosah!

Hledáš BDSM sex inzerci z jiných okresů v Pardubickém kraji? – Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí.

Filtr sex inzerce z tvého regionu:

Budu ráda, když najdeš odvahu napsat.

Okres: Pardubice Věk: 30 Hledám: Muž

Hledám holku pro nevšední život. Na podrobnostech se dohodneme. Jsem skvělý otrok.

Okres: Pardubice Věk: 52 Hledám: Žena

Okres: Pardubice Věk: 34 Hledám: Muž
Bdsm.Zatim jen v představách a co se dá vyzkoušet na sobě.Láká mne být jak sub.tak i dom.Ale asi nejvíc ti chci sloužit a plnit nesplnitelné i splnitelné úkoly.Mam rád svazování jak provazem tak igelitem,podvázání koulí a na bradavky gumičky,vosk,kolíčky nebo taky podvazat.Do pusy dentální rozevirač abych se nebránil při čištění ven.kulicek,robertka nebo jiných věcí čím mi budeš projíždět anál.Mam rád latex,převlékání atd.Rad plnim rozkazy takže ti i poklidim a vyčistím jazykem prkénko a záchod a samozřejmě tebe utru do sucha.Rad lizu kundicky a když bude moje madam čistotná tak i zadek.Rad se tebou nechám znehybnit a můžeš si prakticky se mnou dělat co chceš.V opačném případě mne vzrušuje být i dominantní a mám spoustu nápadů co s tebou provedu až budeš prosit a uděláš to co ti rozkazu,rád tě budu bičovat,svazovat a tvrdě šukat do análu a pak mi ocistíš moje péro jazykem.Budu tě znehybnovat v nejšílenějších polohách abych tě mohl co nejucineji trápit a zároveň uspokojovat.Proste chci zkusit hard BDSM.Zatim je to jen v hlavě ale přeju si to zkusit.

Okres: Pardubice Věk: 38 Hledám: Žena

Velmi submisivní, 36 let, vysoký, štíhlý – na přání zamčen v pásu cudnosti, se zálibou v punčoškách a podvazcích, korzetech, podpatcích a všem pěkném. Hledám dominantní(ho) muže (i plurál) nebo ženu z okresů Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, pro pravidelné či příležitostné setkávání. Věk ani vzhled nehraje roli. Chuť ovládat, zdraví a mozek ano. Jsem rád ovládán, jsem velmi poslušný a rád plním příkazy. Rád bych našel někoho, komu bych mohl příležitostně či pravidelně sloužit u něj / ní / nich. Jsem rád znehybněn, zneužíván, mé otvory jsou k dispozici – samozřejmě v rámci zdraví. Více při domluvě zde či osobně.Okres: Pardubice Věk: 37 Hledám: Muž

Okres: Pardubice Věk: 22 Hledám: Žena
Už jsi něco slyšel o tantrickém odevzdání ?

Okres: Pardubice Věk: 29 Hledám: Muž

Okres: Pardubice Věk: 43 Hledám: Muž

Udělálej ze mně oddanou poslušnou subinku.

Okres: Pardubice Věk: 37 Hledám: Muž

Hledám madam které mohu sloužit…..

Okres: Pardubice Věk: 39 Hledám: Žena

Zajímám se o hluboký bdsm. Chtěla bych opravdu seriózního, inteligentního dom muže, kterej opravdu ví co je bdsm, není jen sexuální loudil.

Okres: Pardubice Věk: 38 Hledám: Muž

Chci tě análně ponížit!

Okres: Pardubice Věk: 38 Hledám: Muž