BDSM seznamka Pardubice

Ať hledáte na BDSM seznamka Pardubice – inzerci jako domina (dominant), subinka (sub) nebo otrokyně (otrok) jste na správné stránce. Milujeme BDSM (partnerský sadomasochismus) – sadistické erotické představy, sexuální chování s dobrovolnou účastí po vzájemné dohodě (Tzn. jeden z partnerů je nadřazen tomu druhému).

Na stránce BDSM seznamka Pardubice najdete erotickou inzerci na rozličná netradiční sexuální a fetiš témata např.: bdsm, fisting, kozačky, femdom, profidominy, footjob, gloryhole, cfnm, kandaulismus, spanking, cuckold, ballbusting, kaviár, cmnf, cbt, shemale, lizání zadku, hotwife, elektrosex, svazování, nucená nahota, nucený sex, vosk, bondage, latex, výprasky, igelit, plynové masky, kůže, facesitting, fackování, mučení a mnohem více.

Zvol si typ inzerátu. Např. „Ona hledá jeho“ nebo „On hledá ji“ a zobrazí se ti bdsm inzerce Pardubice. Např. tvrdý sex nabízející priváty, eskorty, dominy, otrokyně atd. Netradiční sex je ti na dosah!

Hledáš BDSM sex inzerci z jiných okresů v Pardubickém kraji? – Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí.

Filtr sex inzerce z tvého regionu:

Chci se stat otrokem devkou na vseco mas napadne ale bez trvalych nasledku zkušenosti v tomto oboru nemam. Sem baculate postavy rad si na sebe obleknu i damsky sexy oblecek co sem si koupil me miry a vek 31 180/135/17-18/6

Okres: Pardubice Věk: 31 Hledám: Žena

Hledám kamarádku 🙂 Já 28 let, mohutná postava.

Okres: Pardubice Věk: 28 Hledám: Žena

Kdo mě ztresta? Chci být vychována, používaná jako otrok, vyber mě si mne prosím. Nemám žádné limity!

Okres: Pardubice Věk: 35 Hledám: Muž

Okres: Pardubice Věk: 30 Hledám: Žena
Město: Přelouč Věk: 30 Hledám: Muž
Okres: Pardubice Věk: 42 Hledám: Muž
Hledám ženu, se kterou bych mohl ukájet své i její BDSM choutky.

Okres: Pardubice Věk: 51 Hledám: Žena

Vyzkoušel jsem skoro všechno a moc se mi to líbilo. rád bych pokračoval s hezkou perverzní poddajnou děvkou

Město: Holice Věk: 58 Hledám: Žena

Budu ráda, když najdeš odvahu napsat.

Okres: Pardubice Věk: 30 Hledám: Muž

Hledám holku pro nevšední život. Na podrobnostech se dohodneme. Jsem skvělý otrok.

Okres: Pardubice Věk: 52 Hledám: Žena

Okres: Pardubice Věk: 34 Hledám: Muž
Bdsm.Zatim jen v představách a co se dá vyzkoušet na sobě.Láká mne být jak sub.tak i dom.Ale asi nejvíc ti chci sloužit a plnit nesplnitelné i splnitelné úkoly.Mam rád svazování jak provazem tak igelitem,podvázání koulí a na bradavky gumičky,vosk,kolíčky nebo taky podvazat.Do pusy dentální rozevirač abych se nebránil při čištění ven.kulicek,robertka nebo jiných věcí čím mi budeš projíždět anál.Mam rád latex,převlékání atd.Rad plnim rozkazy takže ti i poklidim a vyčistím jazykem prkénko a záchod a samozřejmě tebe utru do sucha.Rad lizu kundicky a když bude moje madam čistotná tak i zadek.Rad se tebou nechám znehybnit a můžeš si prakticky se mnou dělat co chceš.V opačném případě mne vzrušuje být i dominantní a mám spoustu nápadů co s tebou provedu až budeš prosit a uděláš to co ti rozkazu,rád tě budu bičovat,svazovat a tvrdě šukat do análu a pak mi ocistíš moje péro jazykem.Budu tě znehybnovat v nejšílenějších polohách abych tě mohl co nejucineji trápit a zároveň uspokojovat.Proste chci zkusit hard BDSM.Zatim je to jen v hlavě ale přeju si to zkusit.

Okres: Pardubice Věk: 38 Hledám: Žena