pás cudnosti

Na této stránce naší bdsm seznamky je vyfiltrovaná všechna perverzní sex inzerce podle hledaného tagu pás cudnosti.

Pokud jste na hledaný výraz pás cudnosti nenalezli, to co hledáte. Zkuste výraz pás cudnosti lépe upřesnit. Například přídáním konkrétního města nebo sexuální praktiky.

Jsem subík a hledám svou Paní, která by se ujala mé výchovy. Líbí se mi uzamykání do pásu cudnosti, cuckolding, bití, služba Madam.

Hledám reál a né nekonečnou výměnu zpráv. Děkuji za pochopení

Okres: Strakonice Věk: 32 Hledám: Žena

Hledám Madam, kde bych mohl postupně rozvinout BDSM vztah tak aby moje semeno a mužství bylo v její moci, pás cudnosti nebo strapon mi není cizí, klidně bych se postupně naučil i roli tak abych byl cuckold. Mučení a ponížení mne je snad samozřejmé, Hledám Madam, začátečníka či pokročilá, věk neřeším..

Město: Hustopeče u Brna Věk: 31 Hledám: Žena

Jsem mladý romantický sub se zálibou v pásu cudnosti

Okres: Písek Věk: 30 Hledám: Žena

Pojďme k sobě najít cestu, porozumět si a důvěřovat. Cílem je společná spokojenost a radost z nevšedních věcí, jako je uvěznění mužské chlouby do pásu cudnosti, obojek a tajemství dne a noci. Dostanu tě na kolena a budu tě mít plně ve své moci?

Kraj: Praha Věk: 34 Hledám: Muž

Hledám dominantní ženu, které budu sloužit a uctívat jí jako svou bohyni. Footfetish, facesitting, ponižování, odepírání orgasmu, pás cudnosti, hraní rolí, .

Kraj: Praha Věk: 34 Hledám: Žena

Mam na sobe pořád pas cudnosti cb6000 Ale nemam žádnou ktera bych chtěla KlíčeA rad bych pani co ma rada latex korzet atd. Na všech tech vecech nezáleží jen aby pani byla dominantní a delala si co chce to je hlavní Kdyz tak posílejte e-mail madam

Kraj: Praha Věk: 23 Hledám: Žena