BDSM seznamka Moravskoslezský kraj

Ať hledáte na BDSM seznamka Moravskoslezský kraj – inzerci jako domina (dominant), subinka (sub) nebo otrokyně (otrok) jste na správné stránce. Milujeme BDSM (partnerský sadomasochismus) – sadistické erotické představy, sexuální chování s dobrovolnou účastí po vzájemné dohodě (Tzn. jeden z partnerů je nadřazen tomu druhému).

Na stránce BDSM seznamka Moravskoslezský kraj najdete erotickou inzerci na rozličná netradiční sexuální a fetiš témata např.: bdsm, fisting, kozačky, femdom, profidominy, footjob, gloryhole, cfnm, kandaulismus, spanking, cuckold, ballbusting, kaviár, cmnf, cbt, shemale, lizání zadku, hotwife, elektrosex, svazování, nucená nahota, nucený sex, vosk, bondage, latex, výprasky, igelit, plynové masky, kůže, facesitting, fackování, mučení a mnohem více.

Zvol si typ inzerátu. Např. „Ona hledá jeho“ nebo „On hledá ji“ a zobrazí se ti bdsm inzerce Moravskoslezský kraj. Např. tvrdý sex nabízející priváty, eskorty, dominy, otrokyně atd. Netradiční sex je ti na dosah!

Hledáš BDSM sex inzerci z jiných okresů v Moravskoslezském kraji? – Bruntál, Opava, Nový Jičín, Frýdek-Místek, Karviná, Ostrava.

Filtr sex inzerce z tvého regionu:

Okres: Opava Věk: 39 Hledám: Žena
Okres: Ostrava Věk: 45 Hledám: Muž
Okres: Ostrava Věk: 35 Hledám: Žena
Dlouhovlasy,všude hladky,subik-transka,poslušny,milujici tvrde vyprasky na holou,umi lizat,ma rad,když ho jeho Pani tvrdě šousta velkym připinakem,nechavam se i prodavat pro svou Pani,v kalhotkach a s mejkapem.

Okres: Ostrava-Přivoz Věk: 50 Hledám: Žena

Co jsem zač ? … čubík, stvoření asi silně submisivní (a proto se hambatě a proto ochotně podřizující rozličným i roztodivným rozmarům své Dámy), stvoření až skoro vilně, poeticky – poslušně hravé, ale zdaleka ne blbé a navíc s přirozenými sklony k provokativní neposlušnosti … … leč – právě proto toužící po dobrovolně psychické závislosti na přesvědčivé a čubíka ponižující – i s prvky dravé a hravé (ne)kompromisní perverze – dominanci Dámy s duší Sapfó, fantazií Miguela de Cervantes y Saavedra a hravostí kosatky s osobní hračkou na volném moři…Koho že bych rád potkal? Striktní, jemnou, dominantní, hravou, fantazijní, vymýšlivou, empatickou, jistě klidně drobet perverzní a hlavně chápavou Dámu, mající chuť, sílu i trpělivost si vycvičit osobního čubku…

Město: Kopřivnice Věk: 66 Hledám: Žena

Chci zde najít svého otroka na dlouhé chvíle v mučírně. Chci aby ses mi celý odevzdal.

Okres: Ostrava Věk: 43 Hledám: Muž

Jsem štíhlý ,vysoký,šedé oči,jen svaly a ,kostí a šlach,vyzaduju poslušnost,kterou ocenim,jinak umím být velice prisny

Okres: Opava Věk: 45 Hledám: Žena

Okres: Ostrava Věk: 32 Hledám: Muž
Nehledám žádnou brutalitu, spíš formu her, ale počítám s tím, že výprask bolí, jsem připravená na jelítka,tak abych to snesla.

Okres: Frýdek-Místek Věk: 33 Hledám: Muž

Zkušená a perverzná

Město: Orlová Věk: 53 Hledám: Muž

Hledám slečnu nebo pani co máme hodně společného a vážný vztah

Město: Třinec Věk: 37 Hledám: Žena

Hledám poslušnou, možná i neposlušnou (převychovám a poslušnosti naučím) čubičku,služebnou,hospodyni,otrokyni,perverzní subinku , ne příliš obézní, k hrám a všemu co k tomu patří. Při první schůzce tě čeká dotazník, pohovor a vstupní prohlídka.

Hledam ženu, která touží po svem Pánovi, který se o ní postará, ženu která bude ke svému Panovi vzhlížet, ale který bude zároveň o ni rozhodovat a vlastnit ji.

Město: Štramberk Věk: 41 Hledám: Žena