BDSM seznamka Moravskoslezský kraj

Ať hledáte na BDSM seznamka Moravskoslezský kraj – inzerci jako domina (dominant), subinka (sub) nebo otrokyně (otrok) jste na správné stránce. Milujeme BDSM (partnerský sadomasochismus) – sadistické erotické představy, sexuální chování s dobrovolnou účastí po vzájemné dohodě (Tzn. jeden z partnerů je nadřazen tomu druhému).

Na stránce BDSM seznamka Moravskoslezský kraj najdete erotickou inzerci na rozličná netradiční sexuální a fetiš témata např.: bdsm, fisting, kozačky, femdom, profidominy, footjob, gloryhole, cfnm, kandaulismus, spanking, cuckold, ballbusting, kaviár, cmnf, cbt, shemale, lizání zadku, hotwife, elektrosex, svazování, nucená nahota, nucený sex, vosk, bondage, latex, výprasky, igelit, plynové masky, kůže, facesitting, fackování, mučení a mnohem více.

Zvol si typ inzerátu. Např. „Ona hledá jeho“ nebo „On hledá ji“ a zobrazí se ti bdsm inzerce Moravskoslezský kraj. Např. tvrdý sex nabízející priváty, eskorty, dominy, otrokyně atd. Netradiční sex je ti na dosah!

Hledáš BDSM sex inzerci z jiných okresů v Moravskoslezském kraji? – Bruntál, Opava, Nový Jičín, Frýdek-Místek, Karviná, Ostrava.

Filtr sex inzerce z tvého regionu:

Sem mladý a hledám nějakou kočičku co si bude semnou hrát ??

Město: Bohumín Věk: 22 Hledám: Žena

Okres: Ostrava Věk: 25 Hledám: Muž

Toužím po otrocké drezůře, od Vznešené dominy a jejích přátel….sexualní otrok na večírku,kde se natáčí pro zábavu perverzní úkoly, které mi vymýšlí panstvo, pokusím se vyplnit všechny příkazy, pokud se mi to nepodaří napoprvé,poprosím si o trest abych si zasloužil druhý pokus 😉

Okres: Ostrava Věk: 44 Hledám: Žena

Město: Havířov Věk: 51 Hledám: Žena
Vyhlašují konkurz na svého osobního otroka! Otrok by měl být submisivní, oddaný své paní, měl by zvládat lehké a střední výprasky, věk od 18 let bez věkové hranice.

Okres: Ostrava Věk: 39 Hledám: Muž

Okres: Ostrava Věk: 38 Hledám: Žena
Okres: Ostrava Věk: 42 Hledám: Muž
Bolest je nástrojem k rozkoši a touze a je jen na tobě, kam až jsi schopný zajít.

Město: Havířov Věk: 38 Hledám: Muž

Dominatní slečna hledá oddané otroky na dlouhodobé lekce.

Okres: Ostrava Věk: 25 Hledám: Muž

Město: Havířov Věk: 40 Hledám: Muž
Okres: Ostrava Věk: 39 Hledám: Muž

Nemám ráda vulgarity. Respekt je základ. Výprask ode mně nečekej. Pouze vážně.

Okres: Frýdek-Místek Věk: 29 Hledám: Muž