sub

Na této stránce naší bdsm seznamky je vyfiltrovaná všechna perverzní sex inzerce podle hledaného tagu sub.

Pokud jste na hledaný výraz sub nenalezli, to co hledáte. Zkuste výraz sub lépe upřesnit. Například přídáním konkrétního města nebo sexuální praktiky.

Najdu zde ženu či dívku, jakéhokoliv věku a postavy, která by si mě chtěla zotročovat??? Mám rád ponížení, pocit bezmoci, mírnou bolest, fetish, hrubé zacházení, nadávky a vulgární oslovování. Moc rád sloužím a poslouchám. Kromě krve, jehel a nějakých následků v určité míře rad zkusím cokoliv.

Okres: Tábor Věk: 32 Hledám: Žena

Hledám dominu

Okres: České budějovice Věk: 50 Hledám: Žena

jsem submisivní,celkem hezky kluk a hledám paní,kterou baví ponižovat zlobivé může a donutí je k poslusnosti
Okres: České budejovice Věk: 37 Hledám: Žena

Jsem mladý romantický sub se zálibou v pásu cudnosti

Okres: Písek Věk: 30 Hledám: Žena

Ahoj, hledám dominantní paní, jsem z Jihočeského kraje 🙂

Město: Vimperk Věk: 19 Hledám: Žena

Hledám dominantní madam

Okres: Blansko Věk: 49 Hledám: Žena

Hledám dominantní madam, inteligentní, vnímající empatickou psycholožku, která uvolní a umocní mé skryté touhy během občasných dlouhých rafinovaných seancí… Rád bych také pro nějakou dominantní ženu psal BDSM příběh, třeba na pokračování, něco jako „50 odstínů v opačném gardu…“

Okres: Blansko Věk: 52 Hledám: Žena

Jsem SWITCH.Jako sub bych rád občasné schůzky s dom Paní. Mohu sloužit Paní,kamarádkám i páru. Stejně tak mohu sloužit i s jinými otroky a otrokyněmi. Nabízím a prosím o naprostou diskrétnost. V případě zájmu pošlu své foto. Jako dom mám rád opravdu poslušné a podřízené subky,které poslouchají na slovo.

Okres: Písek Věk: 51 Hledám: Žena

Hledám dominantní ženu, budu rád když se mi nějaká ozve a zadá úkol který mě poníží

Kraj: Praha Věk: 29 Hledám: Žena

Sub otrok 60/187/90 hledám Dominu Madam pro její neřesti a sex choutky

Kraj: Praha 3 Věk: 60 Hledám: Žena

Jsem nadržený mladý muž toužící prožít vzrušení na úrovni BDSM jako submisivní partner pro Dominantní ženu, mám pár živých zkušeností s praktikami sexistického mučení, vzrušuje mě sexistická nadřazenost ženy a toužím být sexuálně týrán a ponižován od své dominy při tom jak ji uspokojuji pusou. Miluji tvrdy sex a muj ukol je sexualně sloužit své paní plně ji uspokojit, podřídit se všem trestům a splnit každý její příkaz. Pouta, provazy, biče, roubík, připínací dildo, podvazování, škrcení, latex, dominantní kamarádka do 3ky, facesitting, pissing, fisting,feet fetish, licking, a spoustu dalších vzrušujících praktik, které mě při uspokojování mé paní doprovází. Hraní rolí, subinka do 3ky, provokace, vzrušení, bolest střídaná rozkoší, napětí, moc.

Kraj: Praha Věk: 27 Hledám: Žena

Je mi 22let, jsem vysoký a trochu hubenější. Téměř celý život jsem věděl, že mě tyto věci přitahují, ale snažil jsem se tomu vyhýbat. Teprve před nějakým časem jsem to přijal a začal se trochu zajímat. Proto jsem v této komunitě nováček a nemám žádné praktické zkušenosti. Jsem submisivní a nejvíce mě vzrušuje Foot fetish, face sitting a Pissing. Také bych chtěl zkusit Femdom (moje nejoblíbenější kategorie porna), bohužel kolem sebe ale nemám nikoho, s kým bych to mohl dělat. Tam jsem teda tu, abych tu našel dominantnější holku, která by mi vše ukázala a zaučila.Kraj: Praha 6 Věk: 22 Hledám: Žena