BDSM seznamka Trutnov

Ať hledáte na BDSM seznamka Trutnov – inzerci jako domina (dominant), subinka (sub) nebo otrokyně (otrok) jste na správné stránce. Milujeme BDSM (partnerský sadomasochismus) – sadistické erotické představy, sexuální chování s dobrovolnou účastí po vzájemné dohodě (Tzn. jeden z partnerů je nadřazen tomu druhému).

Na stránce BDSM seznamka Trutnov najdete erotickou inzerci na rozličná netradiční sexuální a fetiš témata např.: bdsm, fisting, kozačky, femdom, profidominy, footjob, gloryhole, cfnm, kandaulismus, spanking, cuckold, ballbusting, kaviár, cmnf, cbt, shemale, lizání zadku, hotwife, elektrosex, svazování, nucená nahota, nucený sex, vosk, bondage, latex, výprasky, igelit, plynové masky, kůže, facesitting, fackování, mučení a mnohem více.

Zvol si typ inzerátu. Např. „Ona hledá jeho“ nebo „On hledá ji“ a zobrazí se ti bdsm inzerce Trutnov. Např. tvrdý sex nabízející priváty, eskorty, dominy, otrokyně atd. Netradiční sex je ti na dosah!

Hledáš BDSM sex inzerci z jiných okresů v Královéhradeckém kraji? – Hradec Králové, Trutnov, Náchod, Rychnov nad Kněžnou a Jičín.

Filtr sex inzerce z tvého regionu:

Město: Rtyně v Podkrkonoší Věk: 23 Hledám: Žena
Jsem na holky, ale někdy mám velkou touhu vtáhnout do svých fantas snů holku, či pár, a prožít BDSM, dominanci, fetiš, ponížování, lekci poslušnosti, aportování, plazení, sexuální otrocké uspokojování, lízání klínu, zadečku, .. fantazii to vše zažít s Tebou/Vámi, zažít to tak aby to bylo pro mě i Tebe nezapomenutelné. Proto se neboj a napiš 😉

Okres: Trutnov Věk: 38 Hledám: Žena

Hledám finančního otroka který bude sloužit a poslouchat svou paní otrok musí pomoc sve madam.

Město: Úpice Věk: 39 Hledám: Muž

Toužím někomu bezvýhradně patřit!

Město: Vrchlabí Věk: 45 Hledám: Muž

Okres: Trutnov Věk: 43 Hledám: Muž
Sex

Město: Špindlerův Mlýn Věk: 30 Hledám: Žena

sem sub a tak hledám dominantni paní které budu sloužit

Město: Vrchlabi Věk: 52 Hledám: Žena

Zvědavou ženu hledám

Město: Horní Brusnice Věk: 34 Hledám: Žena

Najde se tu nějaký submisivní a sofistikovaný muž, který splní všechny mé touhy, bude za mne trpět a mlčet, který mi vždy podléhá a je za mě vděčný?

Město: Dvůr Králové nad Labem Věk: 39 Hledám: Muž

Město: Dvůr Králové nad Labem Věk: 45 Hledám: Muž
Jsem sebevědomý a dá se říct i vzpurný, ale vnitřně toužím být subem. Hledám trvalý vztah, který bude na veřejnosti vypadat úplně normálně, doma už nebude úplně netradiční. Hledám rozumnou partnerku, možná i tak trochu krotitelku tasmánského čerta ve mně (viz. TAZ ze seriálu Looney Tunes). Člověku je těžko být sám.

Město: Vrchlabí Věk: 45 Hledám: Žena

Město: Dvůr Králové nad Labem Věk: 25 Hledám: Muž