poslušnost

Na této stránce naší bdsm seznamky je vyfiltrovaná všechna perverzní sex inzerce podle hledaného tagu poslušnost.

Pokud jste na hledaný výraz poslušnost nenalezli, to co hledáte. Zkuste výraz poslušnost lépe upřesnit. Například přídáním konkrétního města nebo sexuální praktiky.

Tvá Paní se stane Tvou drogou, Tvou bohyní a Ty jejím otrokem bez vůle, svolným ke všemu, abys ji potěšil!

Okres: Písek Věk: 39 Hledám: Muž

Nemám ráda vulgarity. Respekt je základ. Výprask ode mně nečekej. Pouze vážně.

Okres: Frýdek-Místek Věk: 29 Hledám: Muž

Mám v oblibě trestat muže svým bičíkem. Nic jiného si nezaslouží.

Město: Varnsdorf Věk: 25 Hledám: Muž

Město: Jilemnice Věk: 28 Hledám: Muž

Miluju bondage. Hledám ženu která je na tom stejně a ráda si hraje a zkouší.

Okres: Kolín Věk: 41 Hledám: Žena

Jsem vš, architekt… hledám subinu na lekce, v sexu dominantní… ..

Kraj: Praha Věk: 45 Hledám: Žena

Mam sklony k submisivitě, bez zkušeností ráda bych poznala muže, který by mě v tomto směru zaučil. Láká mě výcvik k poslušnosti, bondage, spanking apod. Nebráním se ničemu, ale teprve hledám své hranice.

Okres: Olomouc Věk: 35 Hledám: Muž

Jsem Dominant-asexual, Chci Otrokyni = Submisivní = Poslušnou. Nechci Nadřízený Nechci Šoustat Ani Kouřit Potřebuji Otrokyni a podle tvé Poslušnosti může Pak být i sex!!!!Chci Vážný Dlouhodobý Vztah sepíšeme Smlouvu a Slib takže budou nastavena pravidla a to znamená že porušení se trestá a přesné provedení je odměna! Hledám otrokyni – submisivní – poslušnou, chci aby splňovala mé požadavky a dělala i mysleli jak chci já.chci aby měla na prvém místě mé blaho a moji spokojenost!! pak je prostor abych si s ženou hrál tak jak to vyhovuje mě a především mě.!!!!!!! jsem asexualní hledám podřízenost, naprostou oddanost nic víc a to dlouhodobě přestěhování nutné, manželství možné, napiš na sebe kontakt .

Okres: Tachov Věk: 65 Hledám: Žena

Poslušná, oddaná a submisivní žena, to je přesně to co hledám. trvalý dlouhodobý D/s vztah.

Město: Batelov Věk: 57 Hledám: Žena

Jsem přístupná téměř ke všem praktikám a ke všem variantám oddanosti. Jedná se o pravidelná setkání za účelem sloužit pro potěšení svému pánovi.

Okres: Břeclav Věk: 38 Hledám: Muž

Hledám dominantního muže, sadistu. Donaha, obojek, poslušnost a i velmi kruté tresty na zadek a pokud chcete budu i Váše poslušná sex pomůcka. Vaše postava a věk nerozhoduje.

Město: Kaplice Věk: 45 Hledám: Muž

Nesmělý ženatý subík jehož žena na tohle není, hledá jemně dominantní třeba i začínající madam, která by mě občas trochu pomučila a bavila se nad mojí závislostí na její vůli, též tím že ona rozhodne zda něco intimního právě smím či nesmím. Menší výprask, odepření orgasmu apod. Moje poslušnost je samozřejmostí. Leč jen diskrétně bez narušení mého soukromí.

Kraj: Praha Věk: 52 Hledám: Žena