spanking

Na této stránce naší bdsm seznamky je vyfiltrovaná všechna perverzní sex inzerce podle hledaného tagu spanking.

Pokud jste na hledaný výraz spanking nenalezli, to co hledáte. Zkuste výraz spanking lépe upřesnit. Například přídáním konkrétního města nebo sexuální praktiky.

Město: Nejdek Věk: 43 Hledám: Muž
Okres: Příbram Věk: 34 Hledám: Muž

Mam sklony k submisivitě, bez zkušeností ráda bych poznala muže, který by mě v tomto směru zaučil. Láká mě výcvik k poslušnosti, bondage, spanking apod. Nebráním se ničemu, ale teprve hledám své hranice.

Okres: Olomouc Věk: 35 Hledám: Muž

Hledam spanking…

Okres: Brno Věk: 38 Hledám: Žena

Jsem submisivní masochista se zkušenostmi s BDSM a upřímně řečeno dosti zklamán lidmi z BDSM scény: intriky, pomluvy, skrytá komerce….. Hledám dominantní přítelkyni, kamarádku, nebo jen ženu na jednorázové akčnění, vše dle sympatií, domluvy a dalších okolností. Jsem pro tvrdší praktiky, spanking, caning, trampling, CBT, foot fetish nebo případně třeba i doprovod na různé akce, workshopy, do Aťasu a dalších klubíků atd. Uvítám zkušenější Paní, ale třeba i jen experimentátorku. Opravdu, jen už ne profinu a past na důvěřivé. Toužím trpět u Vašich nohou, pro Vás, má Bohyně. Snesu docela dost i výprasky do krve. Teď jsem single a nic nebrání tomu, abych se stal třeba Vaším otrokem. Zároveň však nehledám jen bolest a ponížení, ale třeba i trochu vzájemného pochopení, porozumění a důvěry…….

Kraj: Praha Věk: 41 Hledám: Žena

sem switch hledající spankingovou zábavu

Kraj: Praha Věk: 35 Hledám: Žena