roubík

Na této stránce naší bdsm seznamky je vyfiltrovaná všechna perverzní sex inzerce podle hledaného tagu roubík.

Pokud jste na hledaný výraz roubík nenalezli, to co hledáte. Zkuste výraz roubík lépe upřesnit. Například přídáním konkrétního města nebo sexuální praktiky.

Provázky a roubík jsou krásným doplňkem pro ženu

Město: Kralovice Věk: 31 Hledám: Žena

Hledám stejně založenou ženu na BDSM hrátky bez finančních nároků dlouhodobější vztah vítán.Pouta roubík kláda hraní vzrušování a milování.

Město: Slavonice Věk: 42 Hledám: Žena

Okres: Tábor Věk: 31 Hledám: Muž

Prezentovatelný otrok hledá pána. Požadovaná zkušenost vyžadována.

Okres: České Budějovice Věk: 36 Hledám: Muž

Jsem nadržený mladý muž toužící prožít vzrušení na úrovni BDSM jako submisivní partner pro Dominantní ženu, mám pár živých zkušeností s praktikami sexistického mučení, vzrušuje mě sexistická nadřazenost ženy a toužím být sexuálně týrán a ponižován od své dominy při tom jak ji uspokojuji pusou. Miluji tvrdy sex a muj ukol je sexualně sloužit své paní plně ji uspokojit, podřídit se všem trestům a splnit každý její příkaz. Pouta, provazy, biče, roubík, připínací dildo, podvazování, škrcení, latex, dominantní kamarádka do 3ky, facesitting, pissing, fisting,feet fetish, licking, a spoustu dalších vzrušujících praktik, které mě při uspokojování mé paní doprovází. Hraní rolí, subinka do 3ky, provokace, vzrušení, bolest střídaná rozkoší, napětí, moc.

Kraj: Praha Věk: 27 Hledám: Žena

V sexu mě vzrušuje vše perverzní a neobvyklé. Budu ráda, když se mi svěříš, co bys semnou chtěl dělat a společně si to uděláme. Čím perverznější tvoje návrhy budou, tím víc budu vzrušená.Kraj: Praha Věk: 41 Hledám: Muž

Roubík s měkkou kuličkou je moje oblíbená hračka…

Kraj: Praha Věk: 32 Hledám: Muž

Kraj: Praha Věk: 42 Hledám: Muž
Okres: České Budějovice Věk: 36 Hledám: Muž
Kraj: Praha Věk: 22 Hledám: Muž
Okres: České Budějovice Věk: 35 Hledám: Muž