BDSM seznamka Plzeň

Ať hledáte na BDSM seznamka Plzeň – inzerci jako domina (dominant), subinka (sub) nebo otrokyně (otrok) jste na správné stránce. Milujeme BDSM (partnerský sadomasochismus) – sadistické erotické představy, sexuální chování s dobrovolnou účastí po vzájemné dohodě (Tzn. jeden z partnerů je nadřazen tomu druhému).

Na stránce BDSM seznamka Plzeň najdete erotickou inzerci na rozličná netradiční sexuální a fetiš témata např.: bdsm, fisting, kozačky, femdom, profidominy, footjob, gloryhole, cfnm, kandaulismus, spanking, cuckold, ballbusting, kaviár, cmnf, cbt, shemale, lizání zadku, hotwife, elektrosex, svazování, nucená nahota, nucený sex, vosk, bondage, latex, výprasky, igelit, plynové masky, kůže, facesitting, fackování, mučení a mnohem více.

Zvol si typ inzerátu. Např. „Ona hledá jeho“ nebo „On hledá ji“ a zobrazí se ti bdsm inzerce Plzeň. Např. tvrdý sex nabízející priváty, eskorty, dominy, otrokyně atd. Netradiční sex je ti na dosah!

Hledáš BDSM sex inzerci z jiných okresů v Plzeňském kraji? – Domažlice, Klatovy, Plzeň, Rokycany, Tachov.

Filtr sex inzerce z tvého regionu:

Okres: Plzeň Věk: 52 Hledám: Žena
Hledám submisivního muže, ktery ví, že potřebuje dominantní ženu, že bez toho nemůže a nechce být a žít, že mu chybí se odevzdat a patřit,hrát si a sloužit a dávat a přijímat a cítit to chvění v sobě, když okolní svět zmizí a on je jen její…Pokorný, oddaný, vzpurný, zlobivý, mazlivý, spoutaný, bezbranný, odevzdaný….

Okres: Plzeň Věk: 33 Hledám: Muž

Zažijeme společně extrémní vášeň?

Město: Přeštice Věk: 27 Hledám: Muž

Jsem velmi submisivní zmrd kurva čubka která má ráda nucenou feminizaci.

Okres: Plzeň Věk: 29 Hledám: Žena

Okres: Plzeň Věk: 29 Hledám: Žena
Jsem dom a hledám mladou sub slečnu, která ráda dostává výprask a ráda experimentuje. Jsem nezkušený a rád bych nasbíral zkušenosti.

Okres: Plzeň Věk: 20 Hledám: Žena

Okres: Plzeň Věk: 33 Hledám: Žena

Provázky a roubík jsou krásným doplňkem pro ženu

Město: Kralovice Věk: 31 Hledám: Žena

Jsem usměvavý pohodář a hledám spřízněnou duši, která jako já je zaměřena především na klasické výprasky na holou zadnici, role play, dress code. Rád se transformuji a převlíkám do ( role ) holky, kdy pak jsem submisivní a ráda trestána výprasky na holou, ráda sloužím, a pod. Jako muž jsem dominantní. Jsem switch, zkušenosti mnohaleté v obou rolích. |Hledám Dom, sub, switch, TV, TS, pár…

Okres: Plzeň Věk: 48 Hledám: Žena

Hledám ženu submisivní, třeba i bisexuální pro vytvoření partnerského vztahu.Celá ČR.

Okres: Plzeň Věk: 51 Hledám: Žena

sem submisivni

Okres: Plzeň Věk: 45 Hledám: Žena

Tímto bych tu ráda našla dominantního, sportově založeného pána, který by měl zálibu ve fyzické nadvládě prostřednictvím wrestlingu. Být bezmocná ve tvém pevném sevření ,kdy mi nezbyde nic jiného než se ti vzdát je přesně to po čem toužím:-)

Okres: Plzeň Věk: 29 Hledám: Muž