služebník

Na této stránce naší bdsm seznamky je vyfiltrovaná všechna perverzní sex inzerce podle hledaného tagu služebník.

Pokud jste na hledaný výraz služebník nenalezli, to co hledáte. Zkuste výraz služebník lépe upřesnit. Například přídáním konkrétního města nebo sexuální praktiky.

Hledám dominantní ženu, budu rád když se mi nějaká ozve a zadá úkol který mě poníží

Kraj: Praha Věk: 29 Hledám: Žena

Hledám dominantní ženu, které budu sloužit a uctívat jí jako svou bohyni. Footfetish, facesitting, ponižování, odepírání orgasmu, pás cudnosti, hraní rolí, .

Kraj: Praha Věk: 34 Hledám: Žena

Hledám energickou partnerku, kterou budu respektovat a obdivovat. Partnerku která vyzařuje pozitivní emoce a radost ze života, nastavuje zdravě ambiciózní očekávání a úkoly, je přísná a spravedlivá (přiměřeně odmění/pochválí i potrestá), ale umí být i velkorysá a odpouštět. Partnerku, která dokáže využít své psychologické převahy a dominance k dosažení vzájemné symbiózy. Která mi poskytne co potřebuji a abych ji mohl činit šťastnou. Partnerku, která dokáže správně pracovat se svojí sexuální převahou a dominancí, jakož i krátkodobě přenechat aktivní a dominantní roli, abych mohl zajistit maximální vzájemné uspokojení. Partnerku, která ze mě dostane to nejlepší! PS Předpokládám, že bude potřeba nastavit vhodné výchovné metody.

Kraj: Praha Věk: 44 Hledám: Žena

Poslušný submisivní muž hledá tu svoji jedinou Paní, které by mohl poslušně a oddaně šloužit.

Kraj: Praha Věk: 37 Hledám: Muž