BDSM seznamka Zlín

Ať hledáte na BDSM seznamka Zlín – inzerci jako domina (dominant), subinka (sub) nebo otrokyně (otrok) jste na správné stránce. Milujeme BDSM (partnerský sadomasochismus) – sadistické erotické představy, sexuální chování s dobrovolnou účastí po vzájemné dohodě (Tzn. jeden z partnerů je nadřazen tomu druhému).

Na stránce BDSM seznamka Zlín najdete erotickou inzerci na rozličná netradiční sexuální a fetiš témata např.: bdsm, fisting, kozačky, femdom, profidominy, footjob, gloryhole, cfnm, kandaulismus, spanking, cuckold, ballbusting, kaviár, cmnf, cbt, shemale, lizání zadku, hotwife, elektrosex, svazování, nucená nahota, nucený sex, vosk, bondage, latex, výprasky, igelit, plynové masky, kůže, facesitting, fackování, mučení a mnohem více.

Zvol si typ inzerátu. Např. „Ona hledá jeho“ nebo „On hledá ji“ a zobrazí se ti bdsm inzerce Zlín. Např. tvrdý sex nabízející priváty, eskorty, dominy, otrokyně atd. Netradiční sex je ti na dosah!

Hledáš BDSM sex inzerci z jiných okresů ve Zlínském kraji? – Kroměříž, Otrokovice, Uherské Hradiště, Vsetín a Zlín.

Filtr sex inzerce z tvého regionu:

Okres: Zlín Věk: 36 Hledám: Žena
Okres: Zlín Věk: 27 Hledám: Žena
Vyhlašují konkurz na svého osobního otroka! Otrok by měl být submisivní, oddaný své paní, měl by zvládat lehké a střední výprasky, věk od 18 let bez věkové hranice. Měl by mít základní zkušenosti s BDSM.

Město: Slavičín Věk: 34 Hledám: Muž

Jsem switch, líbí se mě různé perverzní hrátky v latexu a igelitu.

Okres: Zlín Věk: 48 Hledám: Žena

Budu tvoje kočička v saténovém obojku, můj pane.

Okres: Zlín Věk: 23 Hledám: Muž

Okres: Zlín Věk: 41 Hledám: Muž
Hranice ještě nemám ale mám rád pasy cudnost, análni koliky, bondage a nejvíc si užívám v latexu a este kdyby mě doneho zamcel a nepustil ven to by byla paráda a sissy bych si rád vyzkoušel převlečení za ženu. A pripinacim kolikem do zadku kdybys me to delala.?

Město: Štítná nad Vláří Věk: 27 Hledám: Žena

Město: Slušovice Věk: 25 Hledám: Žena
Hledám přísnou, dominantní ženu. Jsem přirozeně submisivní a hledám si vychovatelku.

Okres: Zlín Věk: 37 Hledám: Žena

Věrnost a suverenita jsou pro mě velmi důležité! To jsou vlastnosti, které také dělají skutečnou povahu člověka.

Okres: Zlín Věk: 28 Hledám: Muž

Najde se tu někdo, který to myslí vážně ? nebo jsou všichni samý pisálci?

Okres: Zlín Věk: 42 Hledám: Muž

Potěší Vás moje stydlivost z nucené nahoty, ponižující prohlídky a následný společný výprask i různé mučení? Udělám vše pro Vaše plné uspokojení.

Okres: Zlín Věk: 49 Hledám: Muž