fisting

Na této stránce naší bdsm seznamky je vyfiltrovaná všechna perverzní sex inzerce podle hledaného tagu fisting.

Pokud jste na hledaný výraz fisting nenalezli, to co hledáte. Zkuste výraz fisting lépe upřesnit. Například přídáním konkrétního města nebo sexuální praktiky.

Fisting pro náročné!

Město: Litovel Věk: 29 Hledám: Muž

Jsem dominantní dáma, ktera si ráda hraje s mužským analem,od masáže prostaty, strap on a fisting.

Město: Moravská Třebová Věk: 45 Hledám: Muž

Hledám zkušeného muže 40+ na bdsm. Můžeš mě svazát a dělat si semnou co chceš můžeš mi mučit kundičku, můžeme zkusit fisting apod.

Okres: České Budějovice Věk: 40 Hledám: Muž

hoj, chtěl bys zkusit pánský fisting ?

Kraj: Praha Věk: 43 Hledám: Muž

Jsem nadržený mladý muž toužící prožít vzrušení na úrovni BDSM jako submisivní partner pro Dominantní ženu, mám pár živých zkušeností s praktikami sexistického mučení, vzrušuje mě sexistická nadřazenost ženy a toužím být sexuálně týrán a ponižován od své dominy při tom jak ji uspokojuji pusou. Miluji tvrdy sex a muj ukol je sexualně sloužit své paní plně ji uspokojit, podřídit se všem trestům a splnit každý její příkaz. Pouta, provazy, biče, roubík, připínací dildo, podvazování, škrcení, latex, dominantní kamarádka do 3ky, facesitting, pissing, fisting,feet fetish, licking, a spoustu dalších vzrušujících praktik, které mě při uspokojování mé paní doprovází. Hraní rolí, subinka do 3ky, provokace, vzrušení, bolest střídaná rozkoší, napětí, moc.

Kraj: Praha Věk: 27 Hledám: Žena

Miluju fist a jakýkoliv hrátky s mou dírou.

Okres: Tábor Věk: 29 Hledám: Muž