svazování

Na této stránce naší bdsm seznamky je vyfiltrovaná všechna perverzní sex inzerce podle hledaného tagu svazování.

Pokud jste na hledaný výraz svazování nenalezli, to co hledáte. Zkuste výraz svazování lépe upřesnit. Například přídáním konkrétního města nebo sexuální praktiky.

Prezentovatelný otrok hledá pána. Požadovaná zkušenost vyžadována.

Okres: České Budějovice Věk: 36 Hledám: Muž

Jsem subka, kterou poteší tvrdý výcvik bez krvavých praktik.

Kraj: Kyjov Věk: 21 Hledám: Muž

Velmi mě vzrušuje má nadvláda a znehybnění otroka společně s drážděním smyslů a oddalováním orgasmu.

Okres: Vyškov Věk: 37 Hledám: Muž

Hledam dominu na pravidelne lekce,jezdeni a Taky jsem switch pro ženu která ráda mění role nebo má rád svazaniOkres: Břeclav Věk: 32 Hledám: Žena

Hledám zmrda na ponižování, šikana, svazování, mučení, svazování, nucené cvičení, pití chcanek, lízání, hrátky s dírou, dildo.

Okres: České Budějovice Věk: 30 Hledám: Muž

Nebudu se bránit ničemu co mi Pan nabidne, ale pokud se mi to později nebude líbit, bude to ochotný vyřadit. Chci se mazlit, ale zároveň chci být přehnuta přes koleno, mít závazane oči a prosit o víc. Budu ochotně čekat Pana, na vše co si pro svoji holčičku připraviš.Kraj: Praha Věk: 32 Hledám: Muž

Jsem nadržený mladý muž toužící prožít vzrušení na úrovni BDSM jako submisivní partner pro Dominantní ženu, mám pár živých zkušeností s praktikami sexistického mučení, vzrušuje mě sexistická nadřazenost ženy a toužím být sexuálně týrán a ponižován od své dominy při tom jak ji uspokojuji pusou. Miluji tvrdy sex a muj ukol je sexualně sloužit své paní plně ji uspokojit, podřídit se všem trestům a splnit každý její příkaz. Pouta, provazy, biče, roubík, připínací dildo, podvazování, škrcení, latex, dominantní kamarádka do 3ky, facesitting, pissing, fisting,feet fetish, licking, a spoustu dalších vzrušujících praktik, které mě při uspokojování mé paní doprovází. Hraní rolí, subinka do 3ky, provokace, vzrušení, bolest střídaná rozkoší, napětí, moc.

Kraj: Praha Věk: 27 Hledám: Žena

Miluju fist a jakýkoliv hrátky s mou dírou.

Okres: Tábor Věk: 29 Hledám: Muž

Kraj: Praha Věk: 44 Hledám: Muž
Okres: Strakonice Věk: 32 Hledám: Muž
Cokoliv, jen pro tebe. po čem toužíš, co tě vzrušuje, o čem jsi kdy snil. vše můžeš zažít se mnou. nebráním se svazování či bdsm. můžeš mě trestat. můžeš si mě podat na straponu. jsem sub, mladá, štíhlá, pohledná, diskrétní a inteligentní.

Kraj: Praha Věk: 27 Hledám: Muž

Kraj: Praha Věk: 42 Hledám: Muž