BDSM seznamka Šumperk

Ať hledáte na BDSM seznamka Šumperk – inzerci jako domina (dominant), subinka (sub) nebo otrokyně (otrok) jste na správné stránce. Milujeme BDSM (partnerský sadomasochismus) – sadistické erotické představy, sexuální chování s dobrovolnou účastí po vzájemné dohodě (Tzn. jeden z partnerů je nadřazen tomu druhému).

Na stránce BDSM seznamka Šumperk najdete erotickou inzerci na rozličná netradiční sexuální a fetiš témata např.: bdsm, fisting, kozačky, femdom, profidominy, footjob, gloryhole, cfnm, kandaulismus, spanking, cuckold, ballbusting, kaviár, cmnf, cbt, shemale, lizání zadku, hotwife, elektrosex, svazování, nucená nahota, nucený sex, vosk, bondage, latex, výprasky, igelit, plynové masky, kůže, facesitting, fackování, mučení a mnohem více.

Zvol si typ inzerátu. Např. „Ona hledá jeho“ nebo „On hledá ji“ a zobrazí se ti bdsm inzerce Šumperk. Např. tvrdý sex nabízející priváty, eskorty, dominy, otrokyně atd. Netradiční sex je ti na dosah!

Hledáš BDSM sex inzerci z jiných okresů v Olomouckém kraji? – Olomouc, Přerov, Prostějov, Šumperk, Jeseník.

Filtr sex inzerce z tvého regionu:

Mohu se nechat ovládnout a žít pro své sklony s plným nadšením.

Město: Mohelnice Věk: 42 Hledám: Muž

Můj jazýček si velmi rád pohraje s…

Město: Zábřeh Věk: 19 Hledám: Muž

Okres: Šumperk Věk: 18 Hledám: Žena
Cítíš strach, který se mísí s velkou dávkou vzrušení… Když tě sváže a dá klapky na oči, začne ti stékat kapka studeného potu po zádech a přesto chceš, aby ta chvíle nikdy neskončila…

Město: Mohelnice Věk: 29 Hledám: Muž

Jsi připraven se vzdát kontroly nad svým tělem a naplno se odevzdat své nové bohyni? Nečekej žádné slitování, ale tvé tajné touhy budou naplněny.

Okres: Šumperk Věk: 53 Hledám: Muž

Město: Mohelnice Věk: 39 Hledám: Muž
Jmenuji se Miroslav. Jsem lehce submisivní a perverzní muž bisex zal. Svobodný a nyní sám. Je mi 46L M17/3.5.,172/70 mladšího vzhledu štíhlé post. A již delší dobu hádám dom. Ženu. Mam rad jen lehčí S/M a perverzní ponižující povely. Rád budu dom. Ženě líbat a lízat její boty a cucat její prstíky u nohou na povel. Miluji líbání a lízaní sladké kundičky, až k orgasmu na rozkaz, pak i Váš zadeček. Na Váš rozkaz, Vám budu kouřit umělý penis a nechám se od Vás, ošukat do análů. Na Váš povel, budu lízat a sát varlata muži a vykouřím ho až do konce s kondomem. Můžete mně, u toho píchat umnělákem a ponižovat perverzními povely, nebo se jen dívat a pak si nechat líbat a lízat vaginu a jeho nechat, ať mně ošuká do konečníku. Nakonec si ho vyhoním a slíži a spolykám všechno svoje sperma ze sklenice nebo z kondomu. Na Váš povel, ho vykouřím i polykáním jeho sperma, ale až se přesvědčím, že nemá HIV apod. prozatím jen s kondomem. Časem můžeme zkusit i nošení pasu cudnosti, nebo feminizaci a nošení dám. Prádla. Hlavně ne tvrdé S/M, kaviár,sex ze zvířaty apd. Piss od ženy časem ano, podmínkou je vaše zdraví. Pokud máte zájem, ozvěte se mi prosím a přidejte svoje představy a požadavky, abychom se tak vyhnuly trapnému a zbytečnému kontaktu. Mužům nelížu anál, ani chodidla a nešukám je. Těším se na vaši odpověď, Miroslav. PS: Foto je trošku starší asi 6 let omlouvám se, ale nové teď nemám.

Město: Zábřeh Věk: 46 Hledám: Žena

Okres: Šumperk Věk: 18 Hledám: Muž
Hledám dominantního muže, který mě chce poznat jako suverénní fenu a možná se mě naučí milovat.

Město: Mohelnice Věk: 30 Hledám: Muž

Obyčejný kluk hledající obyčejnou ženu

Okres: Libina Věk: 39 Hledám: Žena

Okres: Šumperk Věk: 43 Hledám: Muž
sem mladý kluk co je rad tvrdý a mám čas kdykoliv

Město: Dubicko Věk: 20 Hledám: Žena