BDSM seznamka Kraj Vysočina

Ať hledáte na BDSM seznamka Kraj Vysočina – inzerci jako domina (dominant), subinka (sub) nebo otrokyně (otrok) jste na správné stránce. Milujeme BDSM (partnerský sadomasochismus) – sadistické erotické představy, sexuální chování s dobrovolnou účastí po vzájemné dohodě (Tzn. jeden z partnerů je nadřazen tomu druhému).

Na stránce BDSM seznamka Kraj Vysočina najdete erotickou inzerci na rozličná netradiční sexuální a fetiš témata např.: bdsm, fisting, kozačky, femdom, profidominy, footjob, gloryhole, cfnm, kandaulismus, spanking, cuckold, ballbusting, kaviár, cmnf, cbt, shemale, lizání zadku, hotwife, elektrosex, svazování, nucená nahota, nucený sex, vosk, bondage, latex, výprasky, igelit, plynové masky, kůže, facesitting, fackování, mučení a mnohem více.

Zvol si typ inzerátu. Např. „Ona hledá jeho“ nebo „On hledá ji“ a zobrazí se ti bdsm inzerce Kraj Vysočina. Např. tvrdý sex nabízející priváty, eskorty, dominy, otrokyně atd. Netradiční sex je ti na dosah!

Hledáš BDSM sex inzerci z jiných okresů v kraji Vysočina? – Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou.

Filtr sex inzerce z tvého regionu:

Okres: Jihlava Věk: 28 Hledám: Žena
Jsem otrok svolný ke všemu a hledám svou bohyni.Mozno i pár.

Okres: Jihlava Věk: 42 Hledám: Žena

Latex, bdsm

Okres: Jihlava Věk: 53 Hledám: Žena

Okres: Pelhřimov Věk: 34 Hledám: Muž
Hledám si svojí oddanou subinku

Okres: Jihlava Věk: 34 Hledám: Žena

Ahoj, jsem switch a láká mě představa plnění úkolů. Jedná se především o výprasky. Diskrétně a bez otrocké daně, pro zábavu a oboustranné potěšení.

Okres: Třebíč Věk: 45 Hledám: Muž

Okres: Jihlava Věk: 42 Hledám: Žena
Hledám opravdovou subinku,né herečku co hraje za prachy divadlo.Chci někoho kdo mi bude super partnerkou na pokec u kavča,večeře,třeba i strávené noci na hotelu,penzionu……. Někoho kdo bude super kamarádkou ,ale v soukromí bude dobře znát své místo.Nejde mi jen o sex a vyřádit se.Jen o tom to není.Můžeš být i mladší.Na věk nehledím.Jsem ujetý na ženské nožky.Prostě aby nám bylo spolu fajn. Nikdy nejdu za dohodnuté hranice.Bez narušení vztahů. Diskrétnost a fér jednání.Najdu?

Okres: Pelhřimov Věk: 49 Hledám: Žena

Okres: Jihlava Věk: 27 Hledám: Žena
Ahoj chci zkusit být dobrým otrokem zaučí mě někdo

Okres: Jihlava Věk: 18 Hledám: Žena

Sadistku na extrémní CBT. Pokud se najde masochisticky založená subinka nebo switch pro život, či jen na schůzky, rád se domluvím

Okres: Havlíčkův Brod Věk: 53 Hledám: Žena

Město: Nové Město na Moravě Věk: 37 Hledám: Muž