BDSM seznamka, perverz a fetiš sex inzerce zdarma

BDSM seznamka zdarma pro milovníky tvrdého sexu a netradičních perverzních erotických praktik jako jsou Bondage, CBT, Face sitting, Fackování, Fetish, Fisting, Hard SM, kopání, mučení, piss, ponižování, roubík, Spanking, Výprask, Domina seznamka atd. Pokud hledáš tvrdou sex inzerci na téma BDSM, bdsm seznamka, otroky, domina hledá, dominy na sex a jiné jsi u nás správně. V přehledně tříděných regionech nalezneš bdsm inzerci dominantních i submisivních jedinců hledajících netradiční perverzní sexuální hrátky.


Seznamka bdsm pro dominy a subinky

Na nic nečekej a vyhledej si inzerát dle svých preferencí. Na naší perverzní BDSM seznamce si můžeš zdarma zveřejnit bdsm inzerce. Jsi domina co hledá otroka nebo sub a chceš naopak sloužit dominantní domině a plnit její příkazy? Jsi subinka co hledá a miluješ ponižování, tresty, a tvrdé zacházení? Máš netradiční zájem o perverzní fetiš? Vytvoř si bdsm inzerci na takové téma zcela zdarma. Zaručeně se ti do pár dní ozvou podobně smýšlející jedinci. Domina seznamka je tu pro Vás. Přejeme hodně úspěchů v seznamování.


Perverzní bdsm praktiky - kaviár, spanking a foot fetish

Hledáš perverzní netradiční bdsm prakticky? Dominantní ženy, které ti mohou nabídnout netušené potěšení? Naše bdsm seznamka ti nabízí inzeráty , které uspokojí tvůj perverzní chtíč. Podívej se níže a vyfiltruj si bdsm inzerci, dle svých osobních preferencí.

Filtr BDSM sex inzerce z tvého regionu:


Hledám mladou štíhlou subinku ne lehhčí BDSM a dál se uvidí.

Okres: Jihlava Věk: 48 Hledám: Žena

Budu tvůj přísný, ale spravedlivý pán.

Jsi ráda pod kontrolou? Chceš být ovládaná a přitom si užívat všechno, co máš ráda? Miluješ tvrdší sex, spanking, dominanci, pouta…. ?

Jsem muž na úrovni, postarám se o tebe tvrdě, ale přitom s úctou a respektem.

Kraj: PrahaVěk: 41Hledám: Žena

Jsem ve vztahu mírně submisivní. Zkrátka líbí se mi, když má žena nade mnou převahu. Třeba když ležím na zádech a ona si na mě obkročmo sedne, ruce mi drží na zemi, nebo mi je přiklekne k zemi a potom si se mnou může dělat cokoli. Cítím ji na sobě celou vahou, vidím, jak se nade mnou tyčí a udělal bych pro ni rád všechno. Nebo si kleknu na všechny čtyři, ona si mi sedne na záda nebo za krk jako na koně a já ji vozím, dokud mám sílu a nepadnu.

Okres: Brno Věk: 45 Hledám: Žena

hledám partnerku na dlouhodobé „hraní“ BDSM s možností výměny rolí-dominantni i submisivní

Okres: Plzeň Věk: 40 Hledám: Žena

Hledám muže se zálibou v bdsm, se kterým bych mohla zkoušet nové věci. Kdoví, možná najdu právě tady.

Okres: Plzeň Věk: 53 Hledám: Muž

Hladam niekoho na stalo. MDLB.nemam rad bolest ale miluju bondage,provokace,odalovani atd. Hlavně ať to není stereotyp. Som skor sub. Milujem anální orgazmus a hry s prostatou. Ked napis a pokecáme. Ahoj Richard

Kraj: prahaVěk: 41Hledám: Muž

Vždy si bud jistý/á tím, co chceš.

Okres: Žďár nad Sázavou Věk: 39 Hledám: Muž

Město: Chotěboř Věk: 38 Hledám: Muž

Okres: Brno Věk: 33 Hledám: Muž

26ti lety hleda BDSM hratky, nataceni, foceni Praha a okoli.

Miluju bdsm, latex, hratky, hluboke koureni, prevleky, hrani roli, skupinovy sex, fetishe a vse kolem nej! Rad zkousim nove veci. Umim i masaze s oddalovanim.

Jsem, zdravy, cistotny, zadna spina, DISKRETNI. Foto poslu.

Kraj: Praha Věk: 26 Hledám: Muž

Okres: Ostrava Věk: 21 Hledám: Žena