adebbccbeb  n

Eleander

Zdravím,

Dovolte mi, abych se vám alespoň stručně, rychle představil. .
Respektive se o to pokusím 🙂 …není to moje silná stránka 😀

Jmenuji se Petr, je mi 23 let. Měřím 181 cm cca a jsem hodně štíhlý, což někomu může pochopitelně vadit. Jsem hodně submisivni, v poslední době mě ale láká i dominantní stránka.
Takže vlastně switch 🙂 dále se zajímám petplay a nepatřím zrovna mezi extroverty a výřečné osoby. Ještě dodám že co se týče zájmu v této oblasti, láká mě nespočet různých taktik a velice rád experimentuji. Držím se toho, že člověk nemůže říci že něco nemá rád, dokud neokusí na vlastní kůži. V poslední době mě například láká shibary z pohledu modela. 🙂 a láká mě byt i dominantním

Něco málo o mě a mých zájmech…. do školy užpárlet nechodím… bohužel..(jak já jsem to byl blbej, když jsem se smál těm, co říkali že si na ně vzpomenu a jak moc mi bude škola chybět 😀 )

Miluju punk, rock, steampunk, postapo, DIY, tetování….Dále se zajímám o motorky a tomu by nebylo, aby mi jedna nestála v garáži. 🙂
Zajímám se také o cosplaye a 3d tisk, mikuju zvířata, akvaristiku které se věnuji již od mala, různé PC hry a rád čtu. Co se týče četby, ujíždím na Stephenovi Kingovi.

Děkuji za čas strávený nad čtením tohoto pokusu a přeji krásný zbytek večera. 🙂

Kdyby si někdo chtěl psát, budu jedině rád.

Okres: Beroun
Věk: 23
Hledám: Žena