eecddedcdbffe  n

mlada otrokyně v blízkém okolí?

Koukám se tak po okolí po mladé otrokyni, která by se ráda nechala spoutat a potom nekonečně dlouho oddávat rozkoši a slasti z bezmoci a dráždění na všech intimních místech. Nejsem příznivcem příliš tvrdých či nechutných praktik. Věř, že Tvé uspokojení bude i mou slastí.
Ráda si ponecháš volnost pohybu? Nevyhovuje Ti spoutání? Nevadí, můžeš si třeba lehnout na masážní stůl a oddávat se příjemné masáži. Jak příjemná a „hluboká“ může být záleží na tom, co Ti bude vyhovovat.
Chceš si zahrát na studentku, kterou nachytal profesor při opisování? A potom bude následovat výprask. Oddálí tvůj orgasmus pár ran důtkami a nebo naopak, k jeho dosažení potřebuješ naplácat „na holou“, rukou nebo třeba vařečkou?
Myslím si, že je důležité si vždy vzájemně domluvit hranice erotických her. Setkání se mohou uskutečnit na základě vzájemného respektu.
Co myslíš, můžeš to být zrovna Ty, která najdeš rozkoš a slast nejen v mých rukou?V tuto chvíli nehledám trvalý vztah, spíše jen zajímavou zkušenost. V žádném případě nehledám a ani neposkytuji placené služby.Okres: Olomouc
Věk: 49
Hledám: Žena